Safdie відновив Safdie

Історична реставрація підрозділу завершена.

Компанія Safdie Architects завершила комплексну реконструкцію підрозділу Moshe Safdie's unit at Habitat 67, ікону сучасної архітектури та історичної пам'ятки, призначеного Міністерством культури Квебека.

Двобічний блок 10-го поверху, який спочатку належав Commissioner of Expo 67, розташований на житловому комплексі з видом на річку Святого Лаврентія в напрямку центру Монреаля.

Safdie відновив Safdie - фото 1

Safdie відновив Safdie - фото 2

Safdie відновив Safdie - фото 3

Знаменитий інтер'єр був відновлений, щоб відсвяткувати 50-річчя Habitat 67. Проект включав в себе ремонт через збитки нанесеного водою, відновлення інтер'єру до його первісного стану і технічну модернізацію всіх будівельних систем до стандартів стійкості і енергозбереження 21-го століття. Дворічні зусилля почалися з ретельного дослідження і інвентаризації вихідних умов 1967 року. Щоб усунути водний збиток, зовнішні бетонні стіни були розділені, щоб забезпечити належний ремонт, ізоляцію і гідроізоляцію оболонки, для подальшого успішного існування в умовах канадських зим.

Safdie відновив Safdie - фото 4

Safdie відновив Safdie - фото 5

Safdie відновив Safdie - фото 6

Дерев'яні паркетні підлоги були відновлені в первинному стані, з подачею повітря і повернення з фальшпідлоги нижче. Нові енергозберігаючі вікна були забиті за стіною, відповідаючи оригінальному профілю і лініям візування. Розсувні двері внутрішнього дворика були відновлені до їх первісного робочого стану.

Ванні з формованого скловолокна були ретельно відреставровані місцевими кораблебудівельниками, які крім того відновили вбудовані світильники і фітинги. Кухонні шафи і побутова техніка відновлені, а нові прилади, вбудовані в шафу, відповідали оригіналу. На терасах були відновлені прозорі полікарбонатні перила.

Safdie відновив Safdie - фото 7  

Moshe Safdie's unit буде переданий в суспільне надбання, щоб стати ресурсом для наукових досліджень, відкритим для публічних відвідувань, за допомогою турів. Safdie Architects також займається комплексною реставрацією зовнішньої оболонки будівлі комплексу Habitat 67.

Київ, як і вся Україна, дізнаємося щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.