Ретроспектива на Легендарну Пару в дизайні

Чарльз і Рей Імз - легендарна пара дизайнерів. Меблями, фільмами, книгами, виставками та засобами масової інформації, вони вплинули на покоління дизайнерів і продовжують формувати нашу повсякденну культуру. До 25 лютого 2018 року Музей дизайну Vitra представляє «Торжество Імзів» - чотири паралельні виставки, які пропонують безпрецедентний погляд на їх роботу і життя.

Ретроспектива на Легендарную Пару в Дизайне - фото 1

Ретроспектива на Легендарную Пару в Дизайне - фото 3

Виставка пропонує повний огляд всієї творчості і спільного життя цієї «команди». Завдяки великому набору оригінальних робіт - в тому числі фільмів, фотографій, меблів, малюнків, скульптур, картин, текстилю, графічних дизайнів, моделей і сценарних реквізитів - ретроспектива ілюструє сприятливу синергію між їх персонажами.

Ретроспектива на Легендарную Пару в Дизайне - фото 4

Ретроспектива на Легендарную Пару в Дизайне - фото 5

Ретроспектива на Легендарную Пару в Дизайне - фото 6

Фокусною точкою виставки є головна ретроспектива «Чарльз і Рей Імз - Сила Дизайну», яка буде показана в головній будівлі Музею дизайну Vitra.

Усередині Пожежної станції, розмістилася виставка під назвою «Ідеї та інформація», де представлений вибір з кінематографічних творів Імзів, більше 100-а фільмів. Спочатку, вони використовували фільм як засіб передачі своїх робіт і концепцій дизайну. На цій виставці кінематографічна творчість Імзів  вперше визнано в якості ключової частини їхньої спільної праці.

Ретроспектива на Легендарную Пару в Дизайне - фото 7

Ретроспектива на Легендарную Пару в Дизайне - фото 9

Ретроспектива на Легендарную Пару в Дизайне - фото 10

Третій напрям - це «Парад Ігор». Виставка запрошує відвідувачів відкрити і випробувати безліч іграшок, створених командою чоловіка і дружини. Вона демонструє, наскільки серйозно Чарльз і Рей розглядають роботу і експерименти з іграшками, а також те, як гра може стати важливим джерелом натхнення.

Ретроспектива на Легендарную Пару в Дизайне - фото 11

Ретроспектива на Легендарную Пару в Дизайне - фото 12

Нарешті, остання частина - це Меблеві експерименти подружжя Імз. Виставка, що представляє навчальні моделі, експериментальні об'єкти і прототипи.

Сім'я Імз завоювали міжнародну репутацію завдяки своїм дизайнам меблів. І весь їхній шлях показаний саме тут, в музеї дизайну Vitra.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось нове разом з Вами на зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.