Різноманітність камінів і обігрівачів

Історія появи камінів йде глибоко в історію, першими прототипами вважаються кострища, складені в центрі житла. Природно, що в ті часи головним завданням його був саме обігрів.

Різноманітність камінів і обігрівачів - фото 1

Різноманітність камінів і обігрівачів - фото 2

Сучасні каміни більше служать для естетичного задоволення і можуть бути встановлені в найрізноманітніших і непередбачуваних місцях - на стіні, в середині кімнати або навіть на столі. Багато пропозиції для «теплої» зими настільки незвичайні, що не відразу можна віднести їх саме до камінів - вони можуть бути абсолютно крихітними або займати масивну частину приміщення. Найнеймовірніші форми і розміри стали реальні з використанням, так званого, «керованого вогню».

Різноманітність камінів і обігрівачів - фото 3

Різноманітність камінів і обігрівачів - фото 5

Різноманітність камінів і обігрівачів - фото 6

Пальники з біоетанолом - дозволяють створити унікальні вироби, їх дизайн повністю автономний, що робить їх абсолютно універсальним варіантом. Сучасні технології дозволяють створити «висячий вогонь», він може бути підвішений до стелі або просто стирчати з стіни.

Різноманітність камінів і обігрівачів - фото 7

Різноманітність камінів і обігрівачів - фото 9

Більш того, вже існують технології, які дозволяють використовувати камін, як обігрівач і стильний дизайнерський елемент для різних кімнат. Це каміни, які в прямому сенсі можна переносити з кімнати в кімнату.

Різноманітність камінів і обігрівачів - фото 10

Різноманітність камінів і обігрівачів - фото 11

Насолоджуючись всім обсягом нових розробок, пов'язаних з камінами, кожен зможе знайти для себе саме те, що потрібно! При цьому, класичний варіант з використанням дров так само залишається популярним.

Різноманітність камінів і обігрівачів - фото 12

Різноманітність камінів і обігрівачів - фото 13

Як то кажуть: «На вогонь можна дивитися - вічно!»

Київ, як і вся Україна, завжди раді зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.