Премія "Кращі архітектори 19"

Якість - це не питання бюджету, розміру або престижу.

Серед 361 робіт з усієї Європи велика частина проектів демонструвала найвищий рівень виконання. Журі з задоволенням відфільтровує найкраще з безлічі відмінних. Таким чином, у них було складне завдання пошуку не тільки видатних рішень для будівельних робіт, а й щось «більше» в архітектурі. Широка  різноманітність проектів демонструють вражаючу якість, але, дійсно хороші результати отримали ті, хто доклав особливих зусиль і весь свій ентузіазм, - це саме те, що шанується премією «Кращі архітектори 19» в цьому році.

Премія "Кращі архітектори 19" - фото 1

Премія "Кращі архітектори 19" - фото 2

Премія "Кращі архітектори 19" - фото 3

Премія "Кращі архітектори 19" - фото 4

Премія "Кращі архітектори 19" - фото 5

Премія "Кращі архітектори 19" - фото 6

«Хороша архітектура створює додаткову цінність, яка виходить за рамки початкового короткого огляду, критично відображає як соціальні, так і культурні реалії, щоб в кінцевому рахунку зробити більше, ніж просто те, що потрібно: інноваційний макет школи, що створює стимулюючу середу навчання, житловий будинок , який не тільки забезпечує необхідні житлові одиниці, а також відкриті простори, які оживляють весь район, метод будівництва, який бере на себе регіональну традицію і здатний відтворити її з виконанням новітніх будівельних технологій, будівля, в якому продумані застосовувані архітектурні ресурси поєднуються з місцевими історичними основами, і не в останню чергу здатність дизайнера перевести все це в переконливу картину, в якій внутрішня структура і зовнішній вигляд нерозривно пов'язані », - Raphael Frei, Архітектурне суспільство , Цюріх.

Премія "Кращі архітектори 19" - фото 7

Премія "Кращі архітектори 19" - фото 8

Премія "Кращі архітектори 19" - фото 9

Премія "Кращі архітектори 19" - фото 10

Журі, до складу якого входять Raphael Frei, Thomas Lechner і професор Jonathan Sergison удостоїли премією «Кращі архітектори 19» 70 проектів. Ще дванадцять відрізнялися особливо видатним якістю з написом «Кращі архітектори 19 в золоті».

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.