Підводний ресторан “Under”

У Європі відкрився унікальний підводний ресторан "Under"!

ресторан “Under” - фото 1

ресторан “Under” - фото 2

Він розроблений студією Snøhetta. Ресторан знаходиться в безпосередній близькості з силами природи, він є даниною Норвезькому узбережжю і Ліннеснесу - дикій фауні моря і скелястої берегової лінії південного узбережжя Норвегії. Зовнішня частина ресторану була розроблена з урахуванням водного сусідства - гладка, обтічна форма будівлі укладена в бетонну раковину з грубою поверхнею, яка привертає увагу мідій. Згодом, коли співтовариство молюсків збільшиться, підводна частина ресторану перетвориться на справжній штучний риф, який має подвійну функцію - очищення цієї ділянки моря і, природно, залучення ще більшої частини морського життя до очищення води. Приглушене освітлення зсередини ресторану і встановлене на морському дні допоможе дикій природі продовжувати своє нормальне існування на піщаному березі за межами акрилового вікна розміром 11 х 4 метри. Поза робочим часом, частина ресторану присвячена науковому центру, який вітає міждисциплінарні дослідницькі групи, які вивчають морську біологію і поведінку риб. Норвезькі дослідники планують навчати дику рибу звуковими сигналами і досліджуватимуть, чи веде себе риба по-різному під час зміни сезонів. Також вони хочуть створити оптимальні умови на морському дні, щоб риба і молюски могли розвиватися в безпосередній близькості від ресторану.

ресторан “Under” - фото 3

ресторан “Under” - фото 4

У будівлі може комфортно розміститься 80-100 гостей. Шлях через ресторан веде відвідувачів трьома рівнями. Від входу, де припливи зустрічають море, гості входять в гардеробну зону. Далі вони опускаються на один рівень - в бар шампанського, що означає перехід між береговою лінією і океаном. Це фізичне перетворення підкреслюється вузьким вертикальним акриловим вікном, які перетинають всі рівні ресторану. З бару гості можуть також подивитися вниз на рівень моря в ресторані.

ресторан “Under” - фото 5

Кольорова палітра ресторану відповідає логіці будівництва. Матеріали вибиралися не тільки виходячи з їх естетичних якостей, а й з урахуванням стійких характеристик і здатності створювати хороший клімат в приміщенні. Впроваджена передова технологія опалювального насоса, вона використовує стабільні функції температури морського дна, щоб нагрівати і охолоджувати будівлю круглий рік.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке і неймовірне разом з Вами на зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.