Павільйон MultiPly

MultiPly - це вуглецево-нейтральний, модульний дерев'яний павільйон, зроблений повністю з американського рожевого дерева Баїя. MultiPly став зіркою Лондонського фестивалю дизайну і матиме нове втілення в рамках співпраці з New London Architecture.

Шість з 17 модулів первісної структури були перенесені зі свого першого будинку і були перебудовані перед Будівельним Центром для виставки NLA «Factory-made Housing: a solution for London»?

«MultiPly - це смілива і захоплююча демонстрація того, як інноваційні модульні системи можуть поєднуватися з стійкими матеріалами, щоб забезпечити таке необхідне рішення для доставки житла в Лондоні», - говорить Люсі Мюррей, старший куратор програми в NLA».

Павільйон MultiPly - фото 1

Павільйон MultiPly - фото 2

Павільйон MultiPly - фото 3  

Досліджуйте структуру павільйону з 6 жовтня, виставка NLA проходить до 18 січня 2019 року.

Протягом дня 9-ти метрова інсталяція обіцяє бути веселим і грайливим проведенням часу. Лабіринтові простори ведуть відвідувачів через ряд сходів, коридорів і відкритих просторів, пропонуючи дослідити потенціал дерева в архітектурі. Вечорами, з тонким освітленням, павільйон стає тихим і споглядальним простором, що дозволяє відвідувачам задуматися про красу природного матеріалу.

Павільйон MultiPly - фото 5

Павільйон MultiPly - фото 6

Павільйон MultiPly - фото 7

Павільйон MultiPly - фото 8

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.