Париж, Франція

Архітектор Жан-Філіп Нуель презентує новий готель в стилі османів, який відкрився 12 вересня. Готель, який пропонує відчути «смак Парижу»

Ресторан і бар - це автономні приміщення, що виходять на вулицю. Нагорі, п'ятдесят і дві кімнати - це сучасні паризькі гнізда, де легко відчувати себе як вдома. В'їзд для карет в стару будівлю перетворений в монументальний вестибюль, навколо якого розташовані різні зони готелю.

 

«Зони на першому поверсі призначені для того, щоб бути місцем для зустрічей і взаємодії», - пояснив Жан-Філіп Нуель. Декор підібраний в гармонійну екосистему. Він поєднує в собі османський обсяг і орнамент з асортиментом різних предметів і матеріалів. Вибір текстури, що чергується між вишуканістю і сільським шармом, допомагає створити природну і динамічну атмосферу. У внутрішньому дворі, вуличний художник Гола Хундун культивував садовий дух з гігантською фрескою, квітучої по всьому фасаду.

 

Кімнати для гостей спроектовані так, щоб нагадувати паризький будинок сьогодні, де «зелена тема» розвивається далі. Стіна з тикового дерева створює приголомшливий контраст. Різні предмети меблів об'єднані в стилі, постійно нагадують про природу.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.