Звіт з виставки Northmodern в Копенгагені

В цьому році ми вирішили відвідати виставку Northmodern в Копенгагені. Захотілося розширити горизонти і знайти більше цікавих місць для любителів скандинавського дизайну.

Виставка проходить щороку в січні в Bella Center, який розташований в районі Ørestad. Дорогою туди з вікна поїзда можна було помилуватися чудовою житловою архітектурою, яка отримала безліч премій на міжнародних архітектурних конкурсах.

Отчет с выставки Northmodern в Копенгагене - фото 1

 Отчет с выставки Northmodern в Копенгагене - фото 2  

Сам виставковий центр - це дуже світлий і затишний простір, в який, через скляну стелю, проникають промені сонця. Побувавши на багатьох виставках можемо з упевненістю сказати - тут дуже затишно і приємно прогулюватися і видивлятись різну красу.

Виставка розділена на відділення: дизайн меблів і декору, хендмейд, фуд дизайн, графічний дизайн, предметний дизайн. Подивитися точно є на що.

Спостереження: датський дизайн - це стримана, трохи сувора, але дуже затишна версія скандинавського дизайну. Нам дуже сподобалось.

І обов'язково, при відвідуванні виставки, побалуйте себе прогулянкою по місту. Копенгаген - це місце з чудовою атмосферою, великою кількістю дизайнерських цікавинок і дивним поєднанням старовинного і сучасного. Це місто, в якому відчуваєш комфорт і турботу.

Якщо зберетеся їхати, пишіть в коментарях свої питання - відповімо і дамо правильні наведення;)