«Нові роботи для Gan» від Патрісії Уркіола

23 травня 2018 року - GAN і Patricia Urquiola представляють нові елементи колекції Garden Layers, представленої в 2017 році.

«Нові роботи для Gan» від Патрісії Уркіола - фото 1

Колекція була спочатку натхненна традиційною культурою і архітектурою Моголів, після того як Urquiola відвідала виставку мініатюрних малюнків в Індії.

Колекція Garden Layers створює більш зручний і практичний простір. Ліжко з цієї колекції піднімається з землі, доступна в одному або двох варіантах, які доповнюють килимки, матраци і подушки. Бічні столики покращують функціональність колекції і створюють багатоцільові поверхні. Вони виготовляються в квадратних (60x60 см) і прямокутних (60x90 см) форматах.

«Нові роботи для Gan» від Патрісії Уркіола - фото 2

«Нові роботи для Gan» від Патрісії Уркіола - фото 3

«Нові роботи для Gan» від Патрісії Уркіола - фото 4  

Ліжка мають алюмінієву раму з порошковим покриттям і доступні в трьох колірних поєднаннях: рама з теракоти, сіра рамка з блакитним або зелена рама. Столи, виготовлені з алюмінію з порошковим покриттям так само теракотового, сірого або зеленого кольору.

«Нові роботи для Gan» від Патрісії Уркіола - фото 6

«Нові роботи для Gan» від Патрісії Уркіола - фото 7

«Нові роботи для Gan» від Патрісії Уркіола - фото 8

Інноваційні тканини і начинки разом з різноманітністю візерунків і квітів роблять Garden Layers нескінченно адаптуємою колекцією, де різні елементи можна змішувати і зіставляти, щоб налаштувати індивідуальний  зовнішній простір. Колекція також підходить для будь-якого клімату або сезону. Завдяки інноваційному використанню матеріалів всі елементи можна укладати на будь-який тип поверхні, включаючи настил, траву, бетон або навіть пісок.

«Нові роботи для Gan» від Патрісії Уркіола - фото 9

«Нові роботи для Gan» від Патрісії Уркіола - фото 10

Крім колекції Garden Layers, Патрісія Уркіола створила нову колекцію килимів Mirage. Колір, геометрія і накладення поєднуються в цих килимах з чистою новозеландською шерстю, виготовленої з використанням ручної технології. Різноманітний підхід і постійний експериментальний характер робіт Патрісії Уркіоли роблять килим твором мистецтва. Його тональність, гра з перспективою і ілюзія руху переплетених смуг, що виходять з прямокутних кордонів типового килима, нагадують Op art і авангардні художні рухи початку 20-го століття.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.