Нова будівля Facebook

Facebook поділився інформацією по своєму останньому завершеному проекту, новою будівлею під назвою MPK 21, це розширення кампусу в Менло Парку, розроблене Френком Гері.

Всередині будівлі - відкритий робочий простір, призначений для сприяння співробітництву між командами, а також тихі затишні простори для цілеспрямованих завдань. Єдиний шлях проходить по довжині всієї будівлі. На ньому розташовані п'ять унікальних ресторанів, 15 арт-інсталяцій, а також конференц-зал на 2000 чоловік і конференц-зал з сучасною аудіовізуальною технологією. Будівля була спроектована для сприяння спільній роботі і дозволяє людям робити максимум можливого.

Нова будівля Facebook - фото 1

Нова будівля Facebook - фото 2

Нова будівля Facebook - фото 3  

MPK21 призначений для зниження впливу на навколишнє середовище і підвищення добробуту співробітників. Фізична інфраструктура призначена для скорочення води, енергії і відходів. Регенерована система водопостачання рециркулює і фільтрує воду MPK21 і економить близько 17 мільйонів галонів води на рік. Дах включає в себе 1,4 МВт фотогальванічних сонячних панелей, які будуть генерувати майже 2 млн. КВтг електроенергії в рік. Крім того, максимальне скління забезпечує не тільки красиві види, але і природне денне світло, що зменшує потребу в штучному освітленні в денний час.

Нова будівля Facebook - фото 4

Нова будівля Facebook - фото 5

Нова будівля Facebook - фото 6

У наступному році планується закінчити Менло парк з громадським майданчиком і місцем для проведення заходів - фестивалі Facebook, ринок мобільних фермерів і інші місцеві програми. Родзинкою проекту стане громадський велосипед і пішохідний міст через швидкісну автостраду Bayfront.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.