Новинки в офісному дизайні

Офісний простір дуже змінився. Тепер вимоги до робочих місць більші. Ми хочемо, щоб вони були більш мобільними і в той же час більш затишними, тому дизайн офісів вимагає більшої різноманітності. Сьогодні офіси гнучко використовуються. Спільний робочий простір призначенний для багатофункціональності.

Новинки в офісному дизайні - фото 1

Новинки в офісному дизайні - фото 2

Новинки в офісному дизайні - фото 3

COR Lab запросили чотири успішні міжнародні дизайнерські команди для роботи разом. Результатом цього є шість конструкцій меблів, які вперше будуть показані публіці в imm kölne 2018.

Новинки в офісному дизайні - фото 4

Новинки в офісному дизайні - фото 5

Новинки в офісному дизайні - фото 6

Експеримент COR Lab заснований на спільній платформі, в якій молоді та досвідчені дизайнери об'єднують зусилля для роботи, розвитку та спілкування.

Новинки в офісному дизайні - фото 7

Новинки в офісному дизайні - фото 8

Новинки в офісному дизайні - фото 9

Новинки в офісному дизайні - фото 10

 

Лабораторія COR - це бренд преміум-класу, який інтерпретує злиття повсякденного та працюючих світів по-своєму: з зручними, індивідуальними спроектованими меблями, які відрізняються емоційністю, які майже змушують забути про робочий коефіцієнт.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось нове і неймовірне разом з Вами на зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua