Новинки від LAB23

LAB23 - динамічно-розвиваюча перспективна компанія, яка пропонує широкий асортимент продукції для вуличних меблів. Меблі характеризуються сучасним стилем і високоякісними матеріалами. LAB23 і її команда експертів постійно шукають нові технології і матеріали, щоб бути завжди конкурентоспроможними і відкритими для різних потреб ринку.

Новинки від LAB23 - фото 1

Новинки від LAB23 - фото 2

Новинки від LAB23 - фото 3

Новинки від LAB23 - фото 4

Smart Benches являють собою ідеальне поєднання дизайну, досліджень та інновацій і підходять як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Базова конструкція виконана з оцинкованої та порошкової стали, а сидіння виконане з дерева або сталі.

Основні технології, що застосовуються до меблів:

  • USB-ПОРТ, 2,5 А
  • Звуки - лавочка пропонує можливість відтворення треків в форматі MP3 або веб-радіо або використовувати Bluetooth для прослуховування музики або доступу до мультимедійних файлів на смартфоні кінцевого користувача. Також можна вибрати MP3-файл зі списку і відтворити його через регулярні проміжки часу або в певні моменти дня. Звук управляється за допомогою системи віддаленого управління, тому його можна включити або виключити за розкладом або «наприклад», гучність може бути змінена в будь-який час.
  • Bluetooth
  • Світло - можливе включення деяких світлодіодних підсвіток з анодованого алюмінію з великою стійкістю до зносу, вологості і води.
  • ДАТЧИКИ: Датчик присутності - він виявляє руху з метою забезпечення безпеки та поліпшення обслуговування. Прогноз погоди: датчик температури, вологості і тиску. Забруднення: датчик, що вимірює рівень CO2.
  • ІНТЕРФЕЙС КОРИСТУВАЧА

Новинки від LAB23 - фото 5

Новинки від LAB23 - фото 6

Новинки від LAB23 - фото 7

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.