Міжнародна виставка China Import and Export Fair

Робота для нас завжди свято! А якщо вона проходить ще й на найбільшій меблевій виставці в Гуанчжоу - це свято в десятому ступені ...

Кілометри, пройдені по China Import and Export Fair Pazhou Complex, іменованої в «простолюді» «Кантонським ярмарком», справили на нас належне враження. Звичайно ж, було багато знайомого, десятки разів повторюваного і вже навіть наскучило. Але! ... Унікальне, геніальне, нове, переосмислене, неймовірно красиве і бажане було, було, було! Власне, за цим ми і їхали.

Международная выставка China Import and Export Fair

Вразила меблі індійської фабрики, в якій неймовірно тонко переплетені сучасні технології з етно-концепцією. Дерево, візерунки з ниток, сучасні силуети в етно-виконанні, розкішні абажури і чудові табурети - справляють абсолютно неймовірне враження. Безумовно дана пропозиція підійде для будинку, великої квартири або дорогого ресторанного або готельного комплексу. У той же час, при грамотному впровадженні елементів цілком можна відтворити особливу атмосферу і в невеликому просторі. Цей стенд нас протримав у себе досить довго, з урахуванням того, що ще були десятки кілометрів незвіданого і того, що вабить.

Международная выставка China Import and Export Fair - фото 2   

Международная выставка China Import and Export Fair - фото 3

Международная выставка China Import and Export Fair - фото 4

Зацікавила фундаментальні, і в той же час затишні меблі в бездоганному виконанні від в'єтнамського виробника.

Столова група, вітальня, меблі для спальні та кабінету - все під ключ. Ми пересиділи і перележали практично на всіх представлених експонатах і можемо з упевненістю сказати - все продумано до дрібниць, щоб їх щасливим власникам було зручно і щасливо довгі роки.

Международная выставка China Import and Export Fair - фото 5

Международная выставка China Import and Export Fair - фото 6  

Привернули увагу дві китайські фабрики, що спеціалізуються на меблях для дитячих. Одна з них представила колекцію для малюків дошкільного віку. Друга - для школярів. У обох фабрик прекрасно поєднується емоційне рішення з функціональним використанням кожного квадратного метра, що особливо важливо для невеликих квартир.

Международная выставка China Import and Export Fair - фото 7

Международная выставка China Import and Export Fair - фото 8

Приємно здивувала одна з китайських фабрик, прекрасно втілила дизайнерське рішення з фактурних масивів дерева з використанням яскравих металевих елементів. Меблі цього виробника безумовно створять особливе інтер'єрне рішення як для дому, так і ресторанно-готельного комплексу.

Международная выставка China Import and Export Fair - фото 9

Международная выставка China Import and Export Fair - фото 10

Ну і, звичайно, про головне !!!! Ми створили свою компанію для того, щоб сучасний дизайн і затишок об'єднати під дахом доступності.

Международная выставка China Import and Export Fair - фото 11

Международная выставка China Import and Export Fair - фото 12

Международная выставка China Import and Export Fair - фото 13     

Take & Live тепер ексклюзивний представник на території України і Європи нашої улюбленої малайзійської фабрики. Пропрацювавши з цієї фабрикою три роки, ми можемо з упевненістю сказати, що оригінальний стильний дизайн і бездоганна якість - це те, що об'єднує всі колекції цього виробника. Також, визначальним фактором є розумна цінова політика, завдяки якій дизайнерські інтер'єрні рішення вашого будинку зможуть бути ще приємніше

Международная выставка China Import and Export Fair - фото 14

Международная выставка China Import and Export Fair - фото 15

Международная выставка China Import and Export Fair - фото 16

Чекаємо в нашому шоу-румі в ТЦ «Аракс» для приємного тестування нашої колекції, яка обрана з любов'ю для ВАС!