Метал і камінь - два головних тренда в дизайні інтер'єру

Головні тренди 2017 року знову нагадують нам, що з'явилася величезна тяга до натурального - від натурального каменю і металів, до їх імітацій, фотозображень і сплавів.

Металл и камень - два главных тренда в дизайне интерьера - фото 1

З каменю можна зробити практично все - підлогу, стіни, стелю, зовнішнє оформлення будинку, поверхні столів і тумб і, звичайно, найрізноманітніший декор. Камінь на великих поверхнях звертає на себе значну увагу, тому інтер'єр повинен бути досить простим, щоб не виглядати перевантаженим. Основні стилі, в яких камінь використовується на великих поверхнях - рустикальний і екологічний мінімалізм. Квартира може бути спроектована в стилі еко-мінімалізм, але в будинку цей стиль виглядає органічніше. Рустикальний стиль актуальний тільки в будинках.

Металл и камень - два главных тренда в дизайне интерьера - фото 2

Щоб застосувати камінь на великих поверхнях, варто врахувати три основні моменти: колір, розмір і рифлення. Для темних приміщень підходять тільки теплі відтінки, холодні - варто використовувати в сонячних приміщеннях в мінімально-допустиму кількість і в поєднанні з великими теплими поверхнями. Розмір каменю впливає на загальне сприйняття інтер'єру: великий камінь - створює атмосферу монументальності і стійкості, невеликий - робить інтер'єр динамічним. Рифлення надає каменю природності, полірований камінь виглядає дуже штучно, але сильне рифлення - важче для сприйняття і менш безпечне.

Металл и камень - два главных тренда в дизайне интерьера - фото 3

Цього року особливо актуальне різьблення по каменю, головний тренд - геометрія, що є неймовірно красивою, але складною роботою.

Метал в інтер'єрі присутній завжди, тенденції нинішнього року визначають тільки його вигляд. Сучасні проекти укомплектовані достатком міді, латуні, рожевого золота і чорних металів. Ці метали в різних відтінках наповнюють будинок у всьому - шпалери, підлога, сантехніка, фурнітура, меблі та її окантовка, панелі, прилади та всілякий декор. Дизайнерські ідеї можуть починатися з листа металу на стіні, при цьому інші елементи інтер'єру, як і з каменем, повинні бути досить простими. Стильні новинки так само є дуже надійними і зручними в експлуатації. Дизайн інтер'єру стає більш теплим і органічним у поєднанні спокійного сірого, кольору натурального дерева і рожево-вохристих металів. Основною особливістю металів є те, що виробники його не фарбують, а доводять до потрібного стану в хімічних лабораторіях.

Металл и камень - два главных тренда в дизайне интерьера - фото 4

Ще одна актуальна особливість цього року - це використання міксу металів. Але тут варто враховувати такі фактори, як розмір приміщення, обрані металеві відтінки і їх розміщення. У великих приміщеннях можливо використання більшої кількості відтінків (до п'яти), що створить контраст, але не перевантажить інтер'єр. Маленькі приміщення, ризикують стати схожими на магазин антикваріату, тому варто подумати, перш, ніж додавати колір, в даному випадку, можна спробувати мікс поверхонь: матові і поліровані.

Металл и камень - два главных тренда в дизайне интерьера - фото 6

Інтернет-магазин Takeandlive завжди в курсі нових тенденцій і втілює їх у своїх замовленнях і проектах. Київ, як і вся Україна, завжди раді зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.