Майк Рейнолдс: Воїн сміття

Що спільного у пивних банок, автомобільних шин і пляшок з водою? Не так багато, якщо ви не особливий архітектор, такий як Майкл Рейнолдс, і в цьому випадку, вони є інструментами вибору для виробництва теплової маси і енергонезалежного житла

Майк Рейнолдс: Воїн сміття - фото 1

Майк Рейнолдс: Воїн сміття - фото 2

У 70-х роках влаштувавшись в Нью-Мексико Майк Рейнолдс, архітектор (або самопроголошений «біотехнолог») і еколог, винайшов «Earthships», побудовані з відходів, божевільна нова ідея, яка привела його в ранг глобальної стійкою зірки архітектури. Earthship, розташований в Нормандії, ізольований шинами, а інтер'єр складається з пляшок, вставлених в цемент, зроблений з бруду і соломи.

Майк Рейнолдс: Воїн сміття - фото 3

Майк Рейнолдс: Воїн сміття - фото 4

Протягом 30 років Рейнолдс і його зелені учні присвятили свій час просуванню мистецтва «Біотехнології земної кулі», створивши самодостатні спільноти поза мережею, де дизайн і функції сходяться в еко-гармонії.

Документальний фільм 2005 року, The Garbage Warrior, слід за Майклом Рейнолдсом, коли він працює над тим, щоб пройти «Закон про тестування на сталий розвиток». Законодавство, що дозволяє відводити землю для тестування і розвитку стійких будівель.

Майк Рейнолдс: Воїн сміття - фото 5

Майк створив експериментальне співтовариство в Таосі, штат Нью-Мексико, де він побудував перші земні кораблі, використовуючи природні місцеві матеріали і відходи: алюмінієві банки, скляні пляшки, харчові банки і т.д.

Однією з його чудових ідей були стіни, зроблені з зношених шин, заповнених стислою землею, які природним чином регулюють внутрішню температуру.

 Майк Рейнолдс: Воїн сміття - фото 7

Майк Рейнолдс: Воїн сміття - фото 8

Останній проект Рейнолдса - ультра-зелена громадська початкова школа, складена з перепрофільованих матеріалів. Будівля розташована в віддаленому місті Буенос-Айрес, де Рейнолдс навчить студентів з усього світу основам самопідтримується архітектури.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.