Максимізація простору і вартості

У кожному будинку приходить час, коли вам просто необхідно більше місця. Обставини змінюються, сім'ї стають більше, розвиваються дизайнерські. Яка б не була рушійна сила вашого скрутного становища, переваги розширення можуть часто бути більш вагомими, ніж будь-які інші фактори. Розширення - крім того, це відмінний спосіб оживити ваш будинок.

imgb

 

  • Можна врахувати простір, який всередині вашого будинку і те, як це можна перевизначити, можна заощадити гроші і забезпечити більш функціональне домашнє середовище. Так відбувається з горищним простором і простором під сходами.
  • Інтеграція нових елементів - для створення будинку вашої мрії можуть знадобитися нові простори, але при ухваленні рішення про їх місцезнаходження необхідно уважно розглянути їх. Розширення не повинні виходити з вашого будинку, а замість цього можуть інтегруватися в існуючу структуру і підтримувати внутрішні функції.​​​​​​​
  • Розробка нових форм - може бути кращим варіантом для оптимізації вашого будинку, але добре продуманий дизайн є ключем до забезпечення його успіху.

Кожен проект розширення унікальний і залежить від конкретного середовища, ситуації і різних сімейних вимог. Тому важливо враховувати при запуску проекту то, що ви намагаєтеся досягти, а також те, як ви використовуєте те, що у вас вже є.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.