Лофт або Стиль Casual в інтер'єрі

Стиль Лофт заслуговує на особливу увагу, так як є дуже оригінальним, при цьому залишаючись дуже самобутнім і зручним. В оточенні грубої облицювання поверхонь, ми можемо побачити поєднання різних епох, предметів різних напрямків, фактур і форм. Цьому стилю притаманні: велика кількість світла і простір, в ньому затишно поєднані розкіш і доступність.

Історичною батьківщиною стилю можна вважати Сполучені Штати, Нью-Йорк, порожні промислові будівлі. Саме вони слугували музою - високі стелі, величезні простори, залиті денним світлом, цегляні стіни і комунікації, які залишаються частиною інтер'єру. У перекладі "Loft" означає верхній поверх або горище. Енді Уорхол - основоположник поп-арту, активно розвивав цей стиль.

Лофт или Стиль Casual в интерьере - фото 1

Лофт или Стиль Casual в интерьере - фото 2

Особливості стилю лофт в інтер'єрі:

  • Відкритий простір, в якості перегородок використовуються стильні скляні перегородки, меблі, а також колірні контрасти.
  • Цегляні, бетонні стіні, комунікації, труби, грубе облицювання - невід'ємна частина лофт-інтер'єру.
  • Стильні модні новинки техніки, меблів, декору - гармонійно поєднуються зі зручни оформленням  підлоги, стелі и стін.
  • Меблі – виконують відразу дві функції - звичайну - зберігання і нову - зонування функціональніх зон. Лофт надає перевагу сучасним меблям, яскравим родзинкам, і зовсім не сприймає історичний пафос - ліпніну, важкі різьблені меблі.
  • Великі вікна створюють світле приміщення, невід'ємним доповненням служать високі світлі стелі, які також збільшують простір.
  • Концепція стилю лофт передбачає використання різноманітніх стильних аксесуарів - панно, плакати, абстрактні картини, навіть графіті будуть доречними.

Лофт - це стиль зручності, креативу; приміщення, в яких обробка підлоги і стін виглядає практично недбало, створюючи атмосферу розслабленості і привітності господарів. У таких приміщеннях - немає місця сором'язливості, все просто і налаштовує до себе. Меблі досить лаконічні, але часто перевага віддається яскравим кольорам - можуть використовуватися ідеї відомих архітекторів і художників. Цей стиль поєднує в собі непоєднуване - натуральні матеріали з пластиком, склом або нержавіючою сталлю. Яскраві предмети меблів можуть нагадувати  рослини і транспорт, все незвичайних форм і забарвлень.

Лофт или Стиль Casual в интерьере - фото 3

Лофт или Стиль Casual в интерьере - фото 4

Стиль лофт дуже підходить людям креативним, які мають потребу у великій кількості повітря, світла і простору, при цьому, не забуваючи про своє захоплення неординарними предметами і рішеннями.