Легендарний Dreamhouse Barbie®

Мрії продовжують збуватися з компанією Airbnb. Казковий будинок Барбі знаходиться в самому серці Малібу, з видом на Тихий океан, і вже в найближчі дні, з 27 по 29 жовтня, там зможуть зупинитися від одного до трьох осіб, які забронювали це місце на сайті Airbnb.

Легендарный Dreamhouse Barbie - фото 1

Легендарный Dreamhouse Barbie - фото 2

Dreamhouse Barbie® - це будинок з панорамним видом на океан і пляжним, гламурним декором, це незабутній відпочинок в фірмовому стилі Барбі. Кожен куточок будинку відображає життя Барбі як зразок для наслідування для молодих дівчат у всьому світі. Перебування на дві ночі надається всього за 60 доларів на добу (плюс податки і збори) в ознаменування 60-річчя бренду Barbie.

Легендарный Dreamhouse Barbie - фото 3

Легендарный Dreamhouse Barbie - фото 4

Зупинка в цьому знаменитому місці буде не просто перебуванням в будинку мрії - це ціла подія зі всілякими майстер-класами з фехтування, кулінарії, створення зачісок і відвідуванням Меморіального космічного центру Колумбії в компанії знаменитих професіоналів своєї справи.

Легендарный Dreamhouse Barbie - фото 5

Легендарный Dreamhouse Barbie - фото 6

Київ, як і вся Україна, завжди раді допомогти, здивувати, порадити, знайти для Вас що-небудь новеньке, запропонувати варіанти і поспілкуватися на нашому сайті takeandlive.com.ua.