Крихітний притулок

По всьому світу з'явився величезний попит на приміщення крихітних розмірів, будинки, в яких є все необхідне, але нічого зайвого.

Наприклад, проект A45 - його перший прототип був побудований в північному штаті Нью-Йорк в цьому році і буде декоруватися всередині і зовні для майбутніх домовласників. Щоб купити, адаптувати і побудувати крихітний будинок потрібно всього 4-6 місяців в будь-якому місці і для будь-яких цілей.

 

Дизайн розвивається від традиційної рами у вигляді букви A, відомої своїм похилим дахом і кутовими стінами, які дозволяють легко позбутися наслідків дощу і прості в будівництві. Щоб максимізувати якість цієї класичної структури, A45 створює велику корисну площу підлоги, беручи квадратну основу і скручуючи дах на 45 градусів, щоб підняти крихітний будинок до висоти 13 футів. Отримана кристалічна форма дає A45 постійно мінливий вид.

При вході, внутрішній простір площею 180 кв. м відображає мінімальну нордичну кімнату. Елегантний камін з дров'яним килимовим покриттям розташований в одному кутку, а обладнання заховано позаду. Маленька кухня, меблі ручної роботи і ліжко з тканинами є частиною ручних меблів Nordic для прикраси A45.

Ванна кімната зроблена з кедрового дерева зі світильниками VOLA.

 

A45 монтується в модулях на місці і складається з 100% матеріалів, що підлягають вторинній переробці, включаючи дерев'яну раму, настінні модулі, підлогове покриття і трикутне вікно від підлоги до стелі з сімома скляними елементами, які дозволяють природному денному світлу висвітлювати інтер'єр. Структура злегка піднята на чотири сильні опори, щоб забезпечити оптимальну підтримку і дозволити домовласникам розмістити свій крихітний будинок навіть у найвіддаленіших районах без використання важкої техніки.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.