Креативні принади для дітей

Дитячі інтер'єри - це особлива галузь, в ній стільки нюансів і такий вибір, що іноді здається, що ти просто потрапляєш в іншу країну.

Креативні принади для дітей - фото 1

Креативні принади для дітей - фото 2

Креативні принади для дітей - фото 3

Моделі можуть виглядати, як зменшені копії своїх «дорослих» прототипів або бути абсолютно унікальними. Натхненням для створення дитячого простору служить абсолютно все. Незважаючи на те, що до якості матеріалів для дитячих виробів пред'являється дуже багато вимог, їх різноманітність так само вражає уяву. Традиційно для дитячих кімнат залишається використання дворівневих просторів. Відмінність тільки в тому, що раніше були просто двоповерхові ліжка, тепер же це вже цілі двоповерхові кімнати, причому іноді спальне місце розташовується нагорі, а внизу може бути гардероб або робочий простір, чи, навпаки, спати можна внизу, а нагорі - велике ігрове поле.

Креативні принади для дітей - фото 4

Креативні принади для дітей - фото 6

Креативні принади для дітей - фото 7

Крім головних великих предметів меблів, варто подивитися і на новинки декору. Деякі аксесуари виглядають настільки неординарно, що не відразу можливо зрозуміти їх призначення, наприклад, - світлодіодна настільна лампа з термопластичної смоли у вигляді фігурки чоловічка.

Креативні принади для дітей - фото 8

Креативні принади для дітей - фото 9

Креативні принади для дітей - фото 10

Креативні принади для дітей - фото 11  

З цим величезним новаторством варто ознайомитися !!!

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке і неймовірне разом з Вами на зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua