Книжковий магазин

Як один з найбільших в світі міст оточених горами і ріками, Чунцин - це місто, повний сюрпризів і чарівних куточків. З давніх часів його ландшафт і численні історичні місця привертали багатьох письменників і каліграфів. До сьогоднішнього дня Чунцин як і раніше залучає всіх.

 Книжковий магазин - фото 1

Книжковий магазин - фото 1

Книжковий магазин - фото 3

Книжковий магазин Zhongshuge, загальною площею 1300 кв.м, знаходиться в Чунцин на 3-му і 4-му поверхах Zodi Plaza і зустрічає відвідувачів простим скляним фасадом, покритим текстом. Опинившись всередині, по темно-коричневому вестибюлю розкидані «книжкові полиці у формі абажура». Відвідувачі можуть відчувати, як ніби вони знаходяться в яскравому і теплом приватному кабінеті, коли вони читають в затишному світлі, випромінюваному зсередини абажурів.

Книжковий магазин - фото 4

Книжковий магазин - фото 5

Книжковий магазин - фото 6

В одному кутку вестибюля в формі абажуру перебуває тихий коридор для читання з книжковими полицями, що проходять по коридору. Книжкові полиці відображаються на землі і утворюють тунель з книгами, який кличе відвідувачів слідувати за ним глибше в простір і знання. В іншому кутку вестибюля знаходиться дитяча читальна кімната, де барвисто оформлені книжкові полиці з намальованим пейзажем Чунцина, будівлями і транспортом. Діти можуть відчувати себе як в чарівному Чунціні, читаючи в цій кімнаті.

Далі по коридору від дитячої читальний кімнати знаходиться основний простір, «сходовий хол», де сходи з подвійними книжковими полицями і дзеркальна стеля над головою подвоюють розмір і без того дивовижної кімнати. Простір дозволяє відвідувачам відпочивати на поличних сходинках і занурюватися в книги і думки.

Книжковий магазин - фото 7

Книжковий магазин - фото 8  

Книжковий магазин Zhongshuge - це гарне місце для читання книг, обмірковування свого життя і знайомства з іншими. Є надія, що відвідувачі зможуть не тільки читати хороші і нові книги, а й зустрічатися з друзями, у яких такі ж інтереси.

Київ, як і вся Україна, завжди раді допомогти, здивувати, порадити, знайти для Вас що-небудь новеньке, запропонувати варіанти і поспілкуватися у нас в шоу-румі і на нашому сайті takeandlive.com.ua.