Як виглядає будинок Музиканта?

  • Будинок Девіда Боуї в Мюстік - побудований в 1980-х роках архітекторами Arne Hasslqvist і Robert Litwiller, будинок знаходиться на одному з найвищих пагорбів на острові і пропонує першокласні види на затоку Британія.

Еклектична суміш балійських і карибських впливів, простір з сімома спальнями зосереджено в оточенні дворівневого басейну, пишних садів, водоспадів і ставком koi.

Як виглядає будинок Музиканта - фото 1

Як виглядає будинок Музиканта - фото 2

  • Будинок дитинства Джонні Кеша - Рей Кеш привів свою сім'ю до Dyess в 1935 році, коли адміністрація президента Рузвельта створила колонію Dyess Colony в окрузі Міссісіпі, місце для фермерських сімей та експеримент в американському соціалізмі. Не маючи грошей, сім'я Cash отримала 20 гектарів родючої заплави і п'ятикімнатний будинок, в якому можна було жити. Ви можете відвідати будинок Джонні Кеша і подивитися зусилля по відновленню, які зберегли це унікальне американське сільськогосподарське співтовариство і дитинство американської музичної ікони.

Як виглядає будинок Музиканта - фото 3

Як виглядає будинок Музиканта - фото 4  

  • Шер розслабляється в своєму затишному притулок в Аспені, яке було прикрашено Роном Уілсонм всього за шість тижнів. Адельская вілла, оточена ранчо великої рогатої худоби, була задумана архітектором Девідом Фінхольмом. Дерев'яні стельові балки і чорний камін забезпечують характер у вітальні. Африканські мініатюрні дерев'яні стільці відпочивають на килимі в Бессарабському стилі.

Як виглядає будинок Музиканта - фото 5  

  • Будинок Елтона Джона в Лос-Анджелесі - музикант і його партнер, продюсер фільму Девід Ферніш, хотіли створити зручну базу Західного узбережжя в Беверлі Хіллз для їх розширення сім'ї. Яскравий цифровий друк Джеремі Блейка встановлює хроматичний тон у вітальні, на якій закріплений котельний стіл. Будинок був прикрашений Мартіном Лоуренсом Буллард.

Як виглядає будинок Музиканта - фото 6

Як виглядає будинок Музиканта - фото 7

  • Особняк Елвіса Грейсленд площею 13,8 акрів (5,6 га) в Мемфісі, який в даний час є музеєм. Це другий за відвідуваністю будинок в Америці з більш ніж 650 000 відвідувачів на рік, поступається тільки Білому дому. Побудований на вершині пагорба, в гаю дубів, в оточенні пасовищ, будинок, спроектований архітектурною фірмою Memphis, Furbringer і Erhmanis, являє собою двоповерховий будинок в стилі колоніального відродження.

Як виглядає будинок Музиканта - фото 8

Як виглядає будинок Музиканта - фото 9

  • Квартира Джимі Хендрікса в Лондоні - легендарний рок-гітарист і його подруга, Кеті Етінгхем, жили в квартирі на верхньому поверсі будинку 18-го століття в лондонському районі Мейфер в 1968 і 1969 роках. Зараз квартира повністю відновлена, щоб показати, яке життя було для Хендрікса в розпал його кар'єри.
  • Резиденція Оззі Осборна в Лос-Анджелесі - Дизайнер Мартін Лоуренс-Буллард.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.