Як обрати ліжко

Трошки вивчивши різновиди диванів, переходимо до більш придатного варіанту для щоденного сну - ліжка. Ліжка займають більше місця і вимагають для себе окремої кімнати, але все ж для здорової постави відіграють величезну роль, так само дають можливість краще виспатися і отримати більше енергії.

Як обрати ліжко - фото 1

Вибір ліжка можна розділити на дві складові - вибір каркасу і вибір матраца. Перша частина - більш естетична, друга - функціональна.

Як обрати односпальне ліжко? Односпальне ліжко - це ліжко шириною 80-90 см, яке використовується найчастіше для дітей, підлітків, в готелях, пансіонатах і тд. Воно не займає багато місця, при цьому служить повноцінним місцем для сну. Вибір таких ліжок досить великий і вони можуть бути дуже миленькими. Основними критеріями для вибору повинні бути колірна гамма, стиль приміщення і вага того, хто буде користуватися ліжком.

Як обрати ліжко - фото 2

Як обрати ліжко - фото 3

Як обрати ліжко - фото 4  

Як обрати двоспальне ліжко? Двоспальне ліжко - це ліжко шириною 160, 180 або 200 см, яка найчастіше використовується для повноцінного сну двох дорослих людей. Розмір ліжка вимагає окремого приміщення - спальні у її власників. Вибір таких ліжок так само досить великий, колірне і стильове рішення - різноманітні.

Як обрати ліжко - фото 5

Як вибрати ширину ліжка? Для того, щоб приступити до вибору, потрібно розуміти, скільки місця є для ліжка. Крім зазначених двох розмірів, є і полуторні ліжка, ширина таких ліжок 120-160 см. Часто цей розмір використовується для однієї людини для більш комфортного сну, але такі ліжка купують і для двох, якщо місця для неї не дуже багато.

Як обрати ліжко - фото 6

Як обрати ліжко? Коли розмір визначений, можна визначитися з естетичною складовою і останнім, але дуже важливим моментом вибору буде матрац. Крім стилю і кольору, також потрібно звернути увагу на те, що в деяких ліжках передбачені ніші для білизни, що може бути дуже потрібно і доречно саме у Вас.

Як обрати ліжко - фото 7  

Вибір матрацу - дуже серйозний етап, який вимагає уважного вивчення і обов'язково перевірки на дотик.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.