Як вибрати крісло?

Ремонт вже добігає кінця, частина меблів вже куплено, залишилося відповісти всього на пару питань....

Як правильно вибрати крісло? Перше і основне питання пов'язанез вибором крісла - це його призначення - принципово різні критичні вимоги до крісла для відпочинку і офісного крісла.

Як вибрати крісло для будинку? Найчастіше, крісла для дому перебувають в зонах відпочинку - вітальні, лоджії, терасі - для таких крісел, важливо бути м'якими, зручними, розслаблюючими, має велике значення для них і дизайн, поєднання кольорів і тд. Крісло може бути великим, щоб на ньому можна було «розвалитися» зручніше...

Как выбрать кресло - фото 1

Как выбрать кресло - фото 2

Офісне крісло, перш за все, має бути зручним, але потрібно знати, як вибрати крісло для роботи:

  • Регулювання - це обов'язковий аспект для офісного крісла, так як в кріслі проводять по кілька годин поспіль - воно повинно бути відрегульовано ідеально для свого господаря. Для цього використовують - регулювання по висоті сидіння, регулювання глибини сидіння, регулювання висоти спинки, регулювання кута нахилу спинки і регулювання підлокітників.
  • Хрестовина крісла - більш надійними вважаються металеві бази крісел.

Как выбрать кресло - фото 3

Как выбрать кресло - фото 4

  • Додаткові механізми - найпростіший - механізм «гойдання», механізм «мультиблок» - допомагає зафіксувати крісло в декількох рівнях нахилу; механізм «слайдер» - допомагає висувати сидіння на пару сантиметрів вперед-назад.
    Ергономіка - офісні крісла зазвичай мають вигини властиві фігурі людини, але вимагають обов'язкового тестування для кожного індивідуально, адже навіть використання всіх регулювань не гарантує абсолютну зручність в кожному конкретному випадку.

Как выбрать кресло - фото 5   

  • Оббивка - офісні крісла рідко бувають дуже яскравими або світлими, все це пояснюється тим, що таке крісло дуже швидко стане помітно-брудним, тому найчастіше ми вибираємо з темних насичених кольорів зносостійкого текстилю, шкіри або шкірозамінника. Шкіра і шкірозамінник - більш практичні і довговічні, але менш приємні в умовах спеки або сильної прохолоди.

Как выбрать кресло - фото 6

Как выбрать кресло - фото 7

 

  • Ролики - тверді пластикові - вибирають для приміщень з килимовими покриттями, прогумовані - для приміщень, де покладено ламінат, паркет або лінолеум.

Як вибрати крісло для дитини? Для дитини найважливішим - є правильна постава, тому дуже важливо при виборі звернути особливу увагу на те, як тулиться спина до спинки крісла в правильній позі для роботи за письмовим столом. Дитячі крісла зазвичай також оснащені регуляторами.

Київ, як і вся Україна, завжди раді допомогти, здивувати, порадити, знайти для Вас що-небудь новеньке, запропонувати варіанти і поспілкуватися у нас в шоу-румі і на нашому сайті takeandlive.com.ua.