Як правильно підібрати стільці для кухні

Перебуваючи в процесі ремонту квартири, абсолютно кожен стикається з питанням вибору стільців для кухні. Це саме той предмет меблів, без якого обійтися - неможливо, навіть, якщо кухня зроблена в мінімалістичному стилі і прийнято рішення поставити тільки табурети, або інтер'єр кухні в стилі контемперарі і доречні лише барні варіації, стільці - присутні в кожному будинку і квартирі. При чому, чим більше господарі люблять приймати гостей і проводити час за столом, тим більше це питання вимагає уваги і універсальності.

Які стільці для кухні популярні зараз?

Останні 10 років дуже актуальним рішенням інтер'єру є кухня-студіо або кухня-вітальня, тобто, простір в якому проходить процес приготування їжі поєднане із зоною відпочинку і прийому гостей. У таких приміщеннях дуже важливо зробити правильний вибір, тому що в такому випадку, слід врахувати максимальну кількість факторів:

  • Функціональність - стільці в кухонній зоні повинні бути максимально прості в збиранні, так як постійно перебувають в контакті з жиром і вологою.
  • Ергономічність - проводячи на стільцях нескінченну кількість часу, вони, мабуть, поступаються за цим показником лише ліжкам і зрідка диванам, варто подбати про його зручність для себе. Звичайно, сучасний дизайн передбачає дотримання певних ергономічних норм - глибина сидіння - 40 - 42,5 см, комфортна ширина - 49,5 см, висота сидіння - 40 - 42 см від підлоги, відхил сидіння назад - 3-5 градусів; але все ж, це дуже усереднені показники тому вибираючи стілець, потрібно обов'язково на ньому посидіти. Він повинен бути комфортним саме для Вас!

Как правильно подобрать стулья для кухни - фото 1

  • Естетичні характеристики - та сама краса, яка часто робить на наш вибір основний вплив. Гармонія з іншими предметами меблів в інтер'єрі або загальне стильове рішення. Будинок або квартира виконані в єдиному стильовому рішенні, можуть прихистити стільці для розкладного столу в будь-якому приміщенні.

Как правильно подобрать стулья для кухни - фото 2

  • Довговічність. Варто звернути увагу і на цей фактор. Помічено, що м'які стільці з оббивкою швидше втрачають свій лоск: м'яке сидіння - продавлюється і будь-яка тканина досить мазка і важка в прибиранні, дерев'яні стільці довше залишаються представницькими, хоча при певних температурних перепадах і сухості повітря - дерево має властивість розсихатися, що, безумовно, негативно впливає на зовнішній вигляд, найнадійнішими і довговічними можна назвати пластикові та металеві стільці, але такі стильні яскраві рішення диктують сміливий кричущий інтер'єр.

Как правильно подобрать стулья для кухни - фото 3

Використання стільців для кухні

Дизайнерські стільці можуть бути використані як додатковий декор кімнат, створюючи особливу атмосферу.
Головними критеріями для вибору, як і раніше залишаються - комфорт, правильне стильове рішення і, звичайно, Ваша особиста симпатія до нового розслаблюючому другу.
Інтернет-магазин Takeandlive так само має в своєму асортименті прекрасні стільці. Київ, як і вся Україна, завжди раді зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.