Як пофарбувати стіл з дерева

Питання: «Як пофарбувати стіл з дерева?» Може виникнути з кількох причин:

  • новий хороший стіл, але забарвлення виявилосяна тон темніше / світліше потрібного;
  • новий стіл, який був пошкоджений, наприклад, в процесі доставки;
  • є старий стіл, який Вам дуже подобається, але його покриття вже дуже пошкоджено;

Ви хочете кардинально змінити стиль Вашого приміщення, але не готові міняти старі меблі на нові.

Як пофарбувати стіл з дерева - фото 1

Як пофарбувати стіл з дерева - фото 2 ​​​​​​​ 

Розібралися з причинами, і ось ми знову на початку шляху: «Як пофарбувати дерев'яний стіл?» Для початку варто визначитися з покриттям, іноді досить покрити стіл лаком, щоб надати йому більш новий і охайний вигляд, або, щоб додатково захистити фарбу в таких приміщеннях , як кухня. Для столів, які знаходяться на вулиці застосовують алкидну емаль, яка підходить для зовнішніх оздоблювальних робіт, але варто врахувати, що фарбувати необхідно в респіраторі і на вулиці, так як запах дуже їдкий і вивітрюється дуже важко. Для столів, які знаходяться в приміщенні зазвичай використовують водно-дисперсну акрилову фарбу.

Як пофарбувати стіл з дерева - фото 3

Як пофарбувати стіл з дерева - фото 4 ​​​​​​​

А як пофарбувати старий дерев'яний стіл? Єдина відмінність в тому, що спочатку потрібно ретельно підготувати поверхню. Якщо стіл лакований, спочатку слід зняти лакове покриття, для цього Вам знадобиться хімічний розчинник, шпатель і абразивна губка. Далі доведеться попрацювати наждачним папером, обробити антисептиком, щоб маленькі любителі деревини не змогли до неї дістатися і заґрунтувати. Після повного висихання, потрібно знову обробити наждачним папером і прибрати всі дрібні частинки пилососом або сухою ганчіркою. І можна приступати.

Як пофарбувати стіл з дерева - фото 5

Але найцікавіше - це як пофарбувати під старовину стіл? Всі підготовчі етапи потрібно повторити. Для самого фарбування бажано використовувати крейдяні фарби для творчості. Наносити фарбу потрібно широкими мазками, не залишаючи потьоків. Після того, як перший шар висох, потрібно пройтися дрібним наждачним папером і видалити пил. Знову можна наносити фарбу. І так можна зробити кілька разів. Дайте столу висохнути повністю. Далі можна відшліфувати місця, які найбільше схильні до зносу. Або створити ефект того, що проступила фарба, для цього потрібно використовувати суху кисть з невеликою кількістю фарби. Також можна нанести темний віск для ефекту постійного використання. Не забудьте покрити стіл матовим акриловим лаком, щоб захистити цю красу.

Київ, як і вся Україна, дізнаємося щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.