Як відреставрувати комод

Комод - це дуже популярний вид меблів для реставрації. Чому це так? Часто комоди представляють певну фамільну або історичну цінність, в ньому може бути багато цікавих деталей, які хотілося б залишити в інтер'єрі, окрім того, це дуже функціональний вид меблів.

Як відреставрувати комод - фото 2

Як відреставрувати комод - фото 3

Як відреставрувати комод - фото 3    

Як відреставрувати комод своїми руками? Робота з реставрації комода дуже складна і вимагає особливої ​​уваги і часу. Отже, перший етап - це чистка. Потрібно зняти всю фурнітуру, протерти всі поверхні мильним розчином, так само може стати в нагоді зубна щітка, зубочистка або шило для очищення важкодоступних місць. Далі варто перевірити всі кріплення, якщо щось потребує заміни - замініть, або підкрутити, якщо цього буде достатньо. Так само потрібно перевірити поверхню, якщо є тріщини їх потрібно прибрати і далі переходити до фінального покриття.

Як відреставрувати комод - фото 3 - фото 5

Як відреставрувати комод - фото 3 - фото 6   

Як відреставрувати дерев'яний комод? Алгоритм такий же: видалити все зайве, почистити, висушити, виправити все, що вимагає виправлення. Потім потрібно визначитися з кольором - чи змінюється він, або реставрація потрібна, щоб оновити колишній колір. Якщо ви хочете змінити колір повністю, потрібно зняти попереднє покриття, гарненько відшліфувати поверхню, шпаклівкою закрити всі щілини і попрацювати знову дрібнозернистим наждачним папером. Можна приступати до фарбування, для того, щоб надати комоду глянець, зверху його потрібно покрити лаком.

Як відреставрувати комод - фото 7

Як відреставрувати комод - фото 8

Як відреставрувати старий комод, точніше, як відреставрувати старий комод в домашніх умовах? Це питання цікаве багатьом, хто хоче оновити зовнішній вигляд дорогих для себе речей. Підготовка залишається тією ж, але на фінальному етапі варто гарненько подумати, який вид ви хочете отримати !? Для більш сучасного варіанту краще використовувати білу або іншу яскраву фарбу і не забути про стильну фурнітуру. Так само можна додати комоду вінтажного виду, використовуючи ефекти старіння або просвіту фарби і тд.

Як відреставрувати комод - фото 9

Творчих Вам успіхів!

Київ, як і вся Україна, дізнаємося щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.