Як оформити будинок, в якому хочеться жити

Як зробити свій будинок унікальним і не схожим на інші? Зробити його таким рідним і затишним? На цей випадок є один безпрограшний варіант. Грамотно і з любов'ю підібрана еклектика. Що вона Вам дає? Ви можете поставити в інтер'єрі (в якому б стилі він не був) свої улюблені предмети, і жодним чином не погіршити його, а тільки поліпшити. Головне не перестаратися.

Как оформить дом, в котором хочется жить - фото 1

Как оформить дом, в котором хочется жить - фото 2

Еклектика часто проявляється в змішуванні близьких, або ж стилів, які не суперечать один одному. Але цей підхід все ж цікавий своєю чудовою здатністю до поєднання в інтер'єрі старого і нового, західного і східного. Відмінні приклади такого поєднання можна побачити на прикладах датських і нтер'єрів. Еклектика - це:

  • різні стилістичні елементи, об'єднані фактурою, кольором і загальним рішенням дизайну;
  • комфорт і функціональність, виражені поєднанням сучасних предметів з елементами минулих епох;
  • використання великих яскравих орнаментів; 
  • візерункові шпалери, різьблена плитка на стінах, паркет, драпірування на вікнах і дверних отворах;
  • східні покривала і килими, декоративні подушки насичені гамою кольорів.

Как оформить дом, в котором хочется жить - фото 3

Как оформить дом, в котором хочется жить - фото 4

Простими словами - візьміть за основу інтер'єр в стилі, який найбільше Вам подобається і додайте в нього кілька акцентних предметів, які можуть абсолютно відрізнятися один від одного - бути в іншому стилі. Щось вінтажне, або щось ну дуже оригінальне! Головне, щоб це "щось" поєднувалося за кольором з іншим оздобленням і його було не дуже багато.