Використання осіннього листя в декоруванні будинку

На дворі золота осінь ... І вона дійсно прекрасна. Кожен день, виходячи з дому, ми бачимо мільйони різних фарб, кожна поїздка за місто або в парк - це мільйон різних емоцій. Ну і, звичайно ж, хто хоч раз в житті не робив якісь вироби з осіннього листя.

Як виявилося, з листя можна робити ще і дуже оригінальний і красивий декор для дому. Але листя потрібно використовувати непрості. Всього трохи зусиль і у Ваших руках чудовий листок із парку перетвориться в дивовижний матеріал для Ваших подальших виробів.

Использование осенних листьев в декорировании дома на блоге TakeandLive

Отже, техніка скелетування листя. Звучить трохи моторошно, але результат просто чудовий.

Що необхідно зробити: беремо найкрасивіші та різноманітні листя, які потрапили Вам в руки, складаємо в каструльку, заливаємо водою, додаємо соду (150 грам на 1 літр води) і проварюємо протягом години. Після цього воду з содою зливаємо і ще раз заливаємо гарячу воду, але вже без добавок, і знову проварюємо ще півгодини. Далі акуратно дістаємо їх з каструлі, беремо зубну щітку і, дуже легенько, починаємо вичищати м'які тканини листа. Обполіскуємо і отримуємо скелетик). Якщо потрібно домогтися білого кольору, опускаємо листок в розчин хлорки на пів години. Якщо потрібно додати фарб, сміливо фарбуємо (наприклад гуашшю). Останній штрих - зміцнюємо прозорим лаком для нігтів. Все, матеріал для Вашого неповторного декору готовий.

А далі вмикаємо свою уяву і творимо. Повірте, результат Вам сподобається.