Ідеї інтер'єру для дитячої кімнати в 2017 році.

Ще п'ять-десять років тому асоціація з інтер'єром дитячої кімнати виглядала досить однозначно: синій для хлопчика, рожевий для дівчинки, ліжко, дитячий столик, ящик для іграшок і крісло-качалка. Тепер, в 2017 році, часи змінилися, і будинок, в якому є дитяча кімната - містить не просто набір базових предметів, це стильні різнопланові яскраві інтер'єри.

Дизайн дитячих кімнат переносить в індивідуальний чарівний світ мрії, казки, мультфільму або абсолютно нової ще не написаної історії.

Давайте ж детальніше розглянемо сучасні тенденції в дизайні дитячих:

  • Стилізація класичних трендів. Переглядаючи незліченну кількість дизайнерських ідей, знову і знову можна побачити класичні ідеї, одягнені в сучасні інтерпретації. Крісла-гойдалки є відмінним прикладом цього. Зберігаючи ключову свою задачу, вони зазнали чималих змін в бік стильних комфортних рішень.

Идеи интерьера для детской комнаты в 2017 году - фото 1  

  • Сірий. На зміну традиційній думці, що сірий є нудним кольором, приходить час піку його популярності. Сірий - унікально нейтральний, він не такий строгий, як білий, його інтер'єри теплі і абсолютно сучасні, він служить прекрасною основою як для яскравих кольорових поєднань, так і для нейтральних пастельних тонів або для палітр чорного і білого.

Идеи интерьера для детской комнаты в 2017 году - фото 2

  • Тварини - завжди були компаньйонами дитячих апартаментів. У діток є улюбленці в тваринному світі - леви, жирафи або, може бути, бегемоти, які можуть створювати особливу атмосферу інтер'єру. Часто використовуються шпалери з великими красивими зображеннями тварин, або не дуже яскраві, які передбачають додаткове фарбування юним художником, меблі у вигляді тварин і дрібний декор.

Идеи интерьера для детской комнаты в 2017 году - фото 3

  • Улюблені герої книг і мультфільмів. Інтер'єр насичений героями, які рятують світ або прекрасними принцесами не є новинкою, може, змінюються самі герої - поряд з уже відомими Людиною-павуком, Суперменом, Жасмін і Попелюшкою стають популярними дизайнерські інтер'єри з участю героїв Лего, Макквіна, Софії Прекрасної, Свинкою Пеппою і багатьма іншими .

Идеи интерьера для детской комнаты в 2017 году - фото 4

  • Будиночки на «другому» поверсі. Дитяча - це відображення особистого простору дитини, це його фортеця, душевний будиночок, тому дуже популярні різного роду споруди під стелями або навіть внизу. Це можуть бути курені, карети, кораблі, затишні будиночки, замки і багато іншого.
  • Здоров'я і фізичне благополуччя - завжди були важливими аспектами, тому всі інтер'єри продумуються до найдрібніших деталей з точки зору безпеки, сприяння покрокового розвитку дитини і екологічності матеріалів. Новинкою в цьому пункті стає декор, такі аксесуари, як ароматичні свічки, з розслаблюючим ефектом або кристали для відновлення здоров'я, все це є частиною сучасного дизайну інтер'єру дитячої.

Такі основні тренди в дизайні дитячих, різноманітність яких неймовірна, але головними критеріями для вибору, як і раніше залишаються - Ваші особисті симпатії узгоджені з уподобаннями дитини, максимальний ступінь безпеки і вірне стильове рішення в контексті загального дизайну Вашої оселі.

Інтернет-магазин Takeandlive так само має в своєму асортименті різноманітні комоди. Київ, як і вся Україна, завжди раді зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.