Філіппіни, Яскрава оранжерея від GamFratesi

06.07.2018 - В самому серці Макаті-Сіті, Філіппіни, є місце, де час зупиняється, місце світла і розкішної блакиті: Harlan + Holden Glasshouse Café, проект італійсько-датського дизайнерського дуету GamFratesi.

Тонкі кольори контрастують з чорними і золотими аксесуарами і небесно-блакитними драпіровками, створють сучасну теплицю з екзотичними рослинами, де кожна деталь ретельно доповнює інтер'єр кафе.

Яскрава оранжерея від GamFratesi - фото 1

Яскрава оранжерея від GamFratesi - фото 2

Яскрава оранжерея від GamFratesi - фото 3

Яскрава оранжерея від GamFratesi - фото 4

Яскрава оранжерея від GamFratesi - фото 5

Основними елементами інтер'єру стали дивани TARGA і стільці MORRIS. Колекція TARGA, яка крім диванів включає крісло для відпочинку, пуф і новий модульний диван, представлений в 2018 році, характеризується усіма елементами традицій бренду і названий на честь еліпсоїдного елемента, тарілки («тарга»). Широка подушка сидіння, підтримується міцною і витонченою зігнутою структурою бука, робить дивани TARGA дуже зручними і ідеальними для повного релаксу.

Яскрава оранжерея від GamFratesi - фото 6

Яскрава оранжерея від GamFratesi - фото 7

Яскрава оранжерея від GamFratesi - фото 8  

Стільці MORRIS, переосмислюють класичне віденське сидіння з новими пропорціями, ідеально підходять як інноваційні рішення для меблів як в домашніх умовах, так і в контрактних приміщеннях. Структура складається з парних вигнутих елементів з буку і включає м'яке крісло з плетеною спинкою з тростини.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.