Еволюція світла

Багато років, навіть століть, люстри міняли свій зовнішній вигляд залишаючись в одному напрямку. Вони були ковані, кришталеві і з плафонами, всередині цих видів була величезна різноманітність, але тільки в ХХI столітті почався рух абсолютно нових дизайнів. Були цікаві ідеї і моделі і до цього, але вони були популярні тільки в специфічних інтер'єрах. Зараз, коли на піку популярності простота і функціональність, джерела світла придбали особливі обриси з урахуванням нових технологій. Більш того сучасні світильники стали дуже доречні і в класичних інтер'єрах.

Еволюція світла - фото 1

Еволюція світла - фото 2

Еволюція світла - фото 3

Еволюція світла - фото 4

Cameron Design House - британська спеціалізована скульптурна компанія світла, яка знаходиться в Лондоні. Ян Камерон заснував її в 2014 році. Cameron Design House став синонімом унікального, сучасного дизайну та вишуканого майстерності, де кожна деталь задумана і виготовлена вручну в майстерній-студії.

Еволюція світла - фото 5

Еволюція світла - фото 7

Еволюція світла - фото 7

Cameron Design House швидко перетворився у всесвітньо визнану студію дизайну, з якістю і точністю, як невід'ємний товарний знак на кожному етапі - виготовленні і обслуговуванні клієнтів - від дизайну до доставки. Використовуючи органічні і точно спроектовані елементи, Cameron Design House створює для користувача функції, які виготовляються вручну відповідно до конкретних вимог клієнта, забезпечуючи індивідуальне калібрування, настроювання і обробку.

Еволюція світла - фото 8

Еволюція світла - фото 9

Еволюція світла - фото 10  

Київ, як і вся Україна, продовжуємо дізнатись щось новеньке та невероятно разом з Вами на зустрічі у нас в шоу-румі та на сайті takeandlive.com.ua.