Екскурсія по останнім архітектурним пам'яткам Копенгагена

Датський дизайн відомий у всьому світі, а в Копенгагені знаходиться безліч сучасних дизайнерських вуликів, включаючи музеї, школи, дизайнерські магазини і нові сучасні пам'ятки.

  • Royal Arena, 2017 – Це нове місце, спеціально призначене для проведення концертів та спортивних заходів на міжнародному рівні, поєднує в собі дві ключові цілі: створити привабливу і гнучку багатоцільову арену, яка може залучати глядачів як на місцевому, так і на міжнародному рівні.

Экскурсия по последним архитектурным достопримечательностям Копенгагена - фото 1

Экскурсия по последним архитектурным достопримечательностям Копенгагена - фото 2

  • Силос 2017 - Розроблений датськими архітекторами COBE з клієнтами Klaus Kastbjerg і NRE Denmark, 17-поверхове колишнє зерносховище і найбільш промислова  будівля в цьому районі було перетворена в «силос» - великий житловий будинок з громадськими приміщеннями.

Экскурсия по последним архитектурным достопримечательностям Копенгагена - фото 3

Экскурсия по последним архитектурным достопримечательностям Копенгагена - фото 4

  • CIS Nordhavn - Копенгагенська міжнародна школа Нордхавн 2017 г. - нова навчальна  будівля для Копенгагенської міжнародної школи, розташована на відомому місці в новому районі Нордхавн в Копенгагені. Будівля школи площею 25 000 м2 є найбільшою школою Копенгагена і вміщує 1200 студентів і 280 співробітників.

Экскурсия по последним архитектурным достопримечательностям Копенгагена - фото 5

Экскурсия по последним архитектурным достопримечательностям Копенгагена - фото 6

  • NÆRVÆR, 2017 - Завдяки прагненню створити місцевий винний бар і ресторан, підкреслений затишною атмосферою, готель розташований в досить новому і сучасному будинку.

Экскурсия по последним архитектурным достопримечательностям Копенгагена - фото 7

  • Axel Towers, 2017 - будівля складається з п'яти паливних круглих «веж» різної висоти.

Экскурсия по последним архитектурным достопримечательностям Копенгагена - фото 8

  • Пірс Квестстус, 2016 - Експансивна поверхня причалу простягається між рядами павільйонів, що закінчуються автономною вежею. Звідси поверхня причалу поступово схиляється вниз, щоб зустріти воду. Причал площею 16 000 м2 - це відкритий міський простір, що тягнеться між Новою гаванню на півдні до північної точки пірсу навпаки Королівського палацу. Нова міська площа створює простір для різних заходів по обидві сторони Національного театру.

Экскурсия по последним архитектурным достопримечательностям Копенгагена - фото 9

Экскурсия по последним архитектурным достопримечательностям Копенгагена - фото 10

  • Площа Krøyer, 2016 - це п'ятиповерховий житловий проект, розташований в центрі гавані Копенгагена, спроектованої датськими архітекторами Vilhelm Lauritzen Architects і COBE.

Экскурсия по последним архитектурным достопримечательностям Копенгагена - фото 11

Экскурсия по последним архитектурным достопримечательностям Копенгагена - фото 12

  • Maersk Tower, 2016 - В шістнадцятиповерховому будинку знаходиться Наукова вежа. Але так само, як дерево має свою корневую мережу, вежа спирається на ряд невеликих будівель, які містять загальні функції: аудиторій, класні кімнати, їдальні, виставкової лабораторії, конференц-зали і книжкові кафе. Найяскравішою частиною кореневої мережі є велика наукова площа, яка формує новий соціальний центр комплексу. Плаза вміщує головний вхід і служить головним соціальним місцем зустрічі, що зв'язує всі функції між новим та існуючим комплексом Panum.

Экскурсия по последним архитектурным достопримечательностям Копенгагена - фото 13

Экскурсия по последним архитектурным достопримечательностям Копенгагена - фото 14

  • Дитячий садок Фредеріксвей, 2015 - покликаний створити невелику сільську обстановку для дітей, яка відривається від традиційного, великомасштабного інституційного середовища дитячого саду. Дрібномасштабна сільська атмосфера в Дитячому садку Фредеріксвей досягається шляхом ділення будівлі на 11 невеликих будиночків разом з різною орієнтацією. Різні ігрові програми в дитячому садку зосереджені навколо двох зимових садів, які призвели до цих невеликим індивідуальним просторів, де діти можуть створювати власні ігрові ніші всередині будівлі.

Экскурсия по последним архитектурным достопримечательностям Копенгагена - фото 15

Экскурсия по последним архитектурным достопримечательностям Копенгагена - фото 16

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.