Екокапсула або будинок майбутнього

Прогрес, що постійно йде вперед, створює багато нового, при цьому часто порушуючи неписані закони природи, чим порушує природне середовище. Через це з'явилася величезна кількість вчених і інженерів по всьому світу, які працюють в галузі захисту природного середовища, створюючи екологічні об'єкти.

Екокапсула або будинок майбутнього - фото 1

Екокапсула або будинок майбутнього - фото 2

Екокапсула або будинок майбутнього - фото 3

Екокапсула або будинок майбутнього - фото 4

Однією з останніх розробок у цій сфері, можна назвати "Екокапсулу", створену словацькими розробниками "Nice Architects". Перша ідея виникла ще в 2015 році, але готова модель була представлена вже в 2018 році. Ecocapsule - це абсолютно автономна електростанція, яка працює тільки від сонячної енергії та енергії вітру. У 8-ми квадратних метрах помістилася кухня, спальня і ванна. Родзинкою капсули є те, що її можна легко транспортувати.

Екокапсула або будинок майбутнього - фото 5

Екокапсула або будинок майбутнього - фото 6

Екокапсула або будинок майбутнього - фото 7

Екокапсула або будинок майбутнього - фото 8

З екокапсулой можна досягти нового рівня свободи, адже проект розроблений повністю з нуля, щоб бути максимально самодостатнім, функціональним і практичним.

Київ, як і вся Україна, завжди раді знайти надихаючі новинки на зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.