Доставка - це невід'ємна частина найвищого сервісу

Доставка меблів - це завжди невід'ємна частина обслуговування меблів або фабрики, але іноді замовник або клієнт може зробити це абсолютно самостійно. Це стосується в першу чергу окремо стоящих маленьких предметів меблів, але для вбудованого меблів, потрібна не тільки доставка, але й монтаж, і ці види робіт, звичайно, краще довіряти професіоналам.

Доставка - це невід'ємна частина найвищого сервісу - фото 1

Доставка - це невід'ємна частина найвищого сервісу - фото 2

Доставка - це невід'ємна частина найвищого сервісу - фото 3

Італійська фабрика Abimis виробляє кухню з неймовірним дизайном, виконана з бездоганною майстерністю для будь-якого простору та місця розташування. Кухні Абісис передають функціональні значення професійних налаштувань в житлових приміщеннях. Вони є результатом досвіду та пристасті, пропонуючи особливу суміш навичок майстерності та технологічних інновацій, заснованих на обробці нержавіючої сталі, яка завдяки своїй пластичності може бути використана в будь-якій формі для задоволення будь-яких вимог до конструкції. Кухні виконуються під замовлення, щоб відповідати всім функціональним, стильним і просторим вимогам. Крім того, логістична служба, пропонована брендом, означає, що кухня може бути поставлена ​​і обладнана де б то не було, навіть в самих віддалених місцях.

Доставка - це невід'ємна частина найвищого сервісу - фото 4

Доставка - це невід'ємна частина найвищого сервісу - фото 5

Доставка - це невід'ємна частина найвищого сервісу - фото 6

Одним з таких екстренних прикладів є кухня, встановлена в Ле-Тюїлі, в гірському шале Альп на висоті 2200 метрів, доставка якого вимагає використання канатної дороги та снігоходу.

Методи транспортування та невеликий розмір входу в шале змусили розділити кухню на невеликі блоки, які потім були зібрані на місці.

Доставка - це невід'ємна частина найвищого сервісу - фото 7

Доставка - це невід'ємна частина найвищого сервісу - фото 8 

Зате, коли кухня була повністю зібрана, можна було оцінити її вишуканий дизайн. Нержавіюча сталь, білий каррарський мрамор та дерево з'єднані у досконалості з сучасною альпійською обстановкою.

Доставка - це невід'ємна частина найвищого сервісу - фото 9

Київ, як і вся Україна, продовжуємо дізнаватися що-небудь новеньке та невероятно разом з Вами на зустрічі у нас в шоу-румі та на сайті takeandlive.com.ua.