Будинок LEGO

Проект почали будувати на початку 2014 року, і LEGO House від Bjarke Ingels Group офіційно відкрився з великим святом 28 вересня 2017 року.

Будинок LEGO - фото 1

Будинок LEGO - фото 2

Будинок Блоків, розташований в центрі Біллунн (Данія), дозволяє шанувальникам LEGO різного віку відчути чари світу LEGO і поекспериментувати з ним в будь-який час року. Біллунн - це місто, де почалася історія LEGO. Величезна кількість різноманітних наборів і неймовірно безліч простих блоків зустрічають дітей і дорослих, пропонуючи їм зануритися в свою творчість.

Будинок LEGO - фото 3

Будинок LEGO - фото 4

Jesper Vilstrup, генеральний директор будинку LEGO, каже: «Сама будівля відображає те, як грати з конструктором. Блок LEGO був вбудований в архітектуру, як проста одиниця, але винахідливим способом, він візуалізує систематичну творчість, що лежить в основі всієї гри LEGO. Всі дії всередині будівлі пов'язані з нашою філософією, що творча гра сприяє інноваціям. Так ми пропонуємо стимулювати як творчість, так і навчання ».

Будинок LEGO - фото 5

Будинок LEGO - фото 6

Будинок LEGO - фото 7

Коли Будинок LEGO відкриває свої двері, гості заходять до будівлі, що складається з 21 білого блоку, покладених один на одного і увінчаних величезним блоком 2x4, так званим «наріжним каменем».

Будинок LEGO - фото 8

Серце LEGO House - це зони дослідів, що складаються з чотирьох кольорових зон, вражаючої галереї шедеврів, де шанувальники демонструють свої творіння, а також історичний екскурс, де Ви можете стати свідком розвитку компанії та бренду LEGO із плином часу.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке і неймовірне разом з Вами на зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.