Дизайнер року

Кожне нове видання MAISON & OBJET PARIS вибирає Дизайнера року, яким вшановують одного з найвидатніших в галузі промислового дизайну і дизайну інтер'єру у всьому світі. У січні 2018 року MAISON & OBJET PARIS виділив талант датського дизайнера Cecilie Manz.

Дизайнер года - фото 1

Дизайнер года - фото 2

Скандинавська жінка! У дитинстві Cecilie Manz згадує, як вона завжди йшла в студію, яку батьки-керамісти тримали в їхньому будинку, щоб опустити руки в глину ... Після отримання диплома по дизайну предметів і меблів від Королівської датської академії витончених мистецтв в 1997, Cecilie Manz переїхала до Фінляндії для подальшого навчання в Університеті мистецтв і дизайну в Хельсінкі. У наступному році вона заснувала власну студію в центрі Копенгагена.

Дизайнер года - фото 3

Дизайнер года - фото 4

Зараз, у свої 40 років, можна з готовністю визнати, що церемонія the Crown Prince Couple's Culture Award, яку вона виграла в 2014 році, подарована їй самим принцом і принцесою Данії, була, безумовно, однією з головних цілей її кар'єри. Кар'єра, яка налічує двадцять років, оскільки вона терпляче вигострювала свої навички, щоб стати сьогодні однією з головних фігур скандинавського дизайну.

Дизайнер года - фото 5

Дизайнер года - фото 6

Її перший проект під назвою «Драбина» - сходи, які подвоються як стілець, був швидко узятий для виробництва німецьким дизайнером Nils Holger Moormann, після того, як він зауважив прототип в інтер'єрному журналі. Інший проект, який прискорив її кар'єру, був лампою Караваджо (2005, с Lightyears). Експериментуючи, Сесілія працювала над такими різноманітними проектами, як «диван-кидок», міні-бар для показу шпалер, серією дерев'яних крісел, колекцією обідніх столів і стільців для Фріц Хансена, скляними вазами і декількома моделями портативних динаміків для B&O Play.

Дизайнер года - фото 7

Дизайнер года - фото 8

Cecilie Manz дуже уважна до кольору, вона завжди розробляє певну палітру на самих ранніх етапах кожного проекту, для того, щоб затвердити ідентичність продукту. Так само, скандинавська спадщина Manz, характерна в своєму прагненні позбавити всі проекти будь-якого зайвого елементу, зосередившись на істотному.

На виставці MAISON & OBJET PARIS будуть представлені, як вже відомі її проекти так і нові, над якими вона працює ще зараз в своїй студії. Роботи можна буде побачити 19.01 в залі №7.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке і неймовірне разом з Вами на зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.