Дизайн енергетичної компанії

Час технологій і унікальних дизайнів, робоче місце - не повинно бути нудним і одноманітним. Сучасні тенденції прагнуть зробити наше життя більш кольоровим, цікавим і вишуканим. Суворий дрес-код все частіше використовує незвичайні родзинки різних кольорів, не яскравих, але і не загальноприйнятих темних кольорів. Цю ж тенденцію ми спостерігаємо вже кілька років в інтер'єрах найрізноманітніших ділових кіл. Класичний лакований коричневий колір поступився місцем натуральному дереву покритому маслом або масло-воском в поєднанні з металом.

Дизайн енергетичної компанії - фото 1

Дизайн енергетичної компанії - фото 2

Дизайн енергетичної компанії - фото 3

Дизайн енергетичної компанії - фото 4

Стиль Лофт міцно займає лідируючі позиції на ринку оформлення робочих інтер'єрів. Він став менш грубим і більш вишуканим за рахунок використання складних кольорів. Але в ньому залишився той же комфорт, який так розташовує до себе користувачів.

Дуже цікавий дизайн енергетичної компанії в Ізраїлі був запропонований архітектурним бюро Setter Architects. Це унікальні поєднання цікавих монохромних фарбувань стін з комфортними лофт-меблями і елементами. Особливе місце в створенні затишної атмосфери займає фарбування стелі.

Дизайн енергетичної компанії - фото 5

Дизайн енергетичної компанії - фото 6

Дизайн енергетичної компанії - фото 7

Київ, як і вся Україна, завжди раді допомогти, здивувати, порадити, знайти для Вас що-небудь новеньке і запропонувати цікаві варіанти на нашому сайті takeandlive.com.ua.