Дивани, які вражають своєю креативністю

Одним з головних елементів в дизайні віталень є вибір диванів. Диван повинен бути, безумовно, зручним, так як є символом зони відпочинку, при цьому бути невід'ємною частиною інтер'єру, формувати і підтримувати задуманий дизайн приміщення. 

Сьогодні ми побачимо незвичайні, дизайнерські, креативні дивани, які можуть прикрасити Ваш інтер'єр.

Отож, почнемо:

  • «Схід зустрічається із Заходом» назва дивана від дизайнера Тоніо де РУВЕР, який нагадує справжній килим-літак. Хоча він виглядає досить дивно, сумнівно, що він може бути досить зручним.

Диваны, которые поражают своей креативностью - фото 1

  • Дивани зі світу тварин. Родольфо Рочетта майстер оббивок з Риму розробив дивани тварин, які привнесуть дику тематику в Ваш будинок. Любителям тварин, взяти до відома: що всі вони зроблені зі штучного хутра.

Диваны, которые поражают своей креативностью - фото 2

  • Канапе-диван від Ліли Ленг. Одна половина представляє собою старомодний диван в стилі ампір, інша частина - символізує підйом по стіні. З одного боку, диван є місцем для сидіння; з іншого боку, це витвір мистецтва. Цей проект був представлений на виставці (Parcours Saint Germaine) в Парижі.

Диваны, которые поражают своей креативностью - фото 3

  • Диван Do Lo Res. Творчий дизайн Рона Арада. Він складається з декількох м'яких подушок різної висоти, які розташовані рядами та прикріплені до платформи сталевими штифтами. Подушки виготовлені з пінополіуретану різної щільності; жорстка піна використовується в нижній частині кожного блоку, щоб захопити сталеві штифти, в той час як більш м'яка піна нагорі гарантує оптимальний комфорт. Блоки можуть мінятися місцями, щоб отримати велику різноманітність форм і розмірів.

Диваны, которые поражают своей креативностью - фото 4

  • Будинок, Милий будинок - диван, який пропонує комфорт і усамітнення. На зовнішній стороні, він покритий лаком; всередині - пінополіуретан зі знімним шкіряним чохлом. Як Ви можете бачити, такий нестандартний диван як маленька кімната; просто додати завісу і побачимо окреме місце для відпочинку.

Диваны, которые поражают своей креативностью - фото 5

  • Диван в техніці печворк. Клаптикові ковдри народилися з економічної необхідності, але швидко набрали обертів і техніку печворк ми стали бачити і в оббивці меблів. Сучасні яскраві дивани впишуться в будь-який темний куток і створять в приміщенні особливий настрій.

Диваны, которые поражают своей креативностью - фото 6

  • Сидіння-миси - це зона вітальні довжиною 6 метрів. Конструкція заснована на конкретних місцях для сидіння і гладких перетворень між ними. На основі бажаних розслаблюючих поз було отримано шість основних позицій. Основними структурними елементами є ділянки, які в цифровому вигляді вирізані з клеєної деревини. Сполучна конструкція являє собою сталевий і алюмінієвий корпус, який практично не видно. Такі стильні рішення можуть бути використані в сучасних інтер'єрах.

Диваны, которые поражают своей креативностью - фото 7

  • Крісло-диван-гойдалка. Дизайн від Скота Уїлсона. Нестандартні конструкції характеризуються досить вираженими кривими. Вони виготовлені зі сталі для міцності і довговічності, а також покриті поліуретанової сіткою. Незважаючи на те, що вони виглядають дуже сучасно, але вони можуть бути також виготовлені з підлокітниками для більшого комфорту у використанні.

Диваны, которые поражают своей креативностью - фото 8

  • Диван-прискорювач. Від Датського дизайнера Філіпа Грасса. Дуже цікава футуристична концепція меблів - підлокітники у вигляді реактивних двигунів, відмінно впишеться в специфічні сучасні інтер'єри.

Диваны, которые поражают своей креативностью - фото 9

  • За стіною - є двосторонніми меблями, розробленими Джорді Канудас, які діють і як стіна, і як диван. Він пропонує зручну зону відпочинку, яка стає грайливою, коли користувачі взаємодіють з обох сторін відразу.

Диваны, которые поражают своей креативностью - фото 10

Ми ще раз переконалися, які цікаві і незвичайні ідеї відвідують дизайнерів всього світу. Але головними критеріями для вибору, як і раніше залишаються - комфорт, правильне стильове рішення і, звичайно, Ваша особиста симпатія до нового розслаблюючого друга. 

Інтернет-магазин Takeandlive так само має в своєму асортименті прекрасні дивани. Київ, як і вся Україна, завжди раді зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.