Чуттєвий дизайн

Всі дуже звикли до класичного італійського дизайну, ми навіть можемо не знати, меблі якої фабрики побачили, але наша підсвідомість вже підказує нам її походження. Але є італійські фабрики, які можуть здивувати нас своїм дизайном. Наприклад, такою фабрикою може бути Dale Italia - звичайно, їх дизайн не можна назвати скандинавським, він все-таки якийсь переосмислений, але саме в цьому напрямку.

Чувственный дизайн - фото 1

Чувственный дизайн - фото 2

Чувственный дизайн - фото 3

Чувственный дизайн - фото 4    

Dale Italia - це молоде відгалуження знаменитої італійської династії меблів Cantier. Меблі випускаються в промисловому масштабі з традиційним якісним підходом, заснованому на самих трендових стилях і тенденціях. Результатом є колекція унікальних предметів, які отримують з прекрасної деревини, руками експертів у високотехнологічному середовищі, яке гарантує остаточну якість і дизайн.

Чувственный дизайн - фото 5

Чувственный дизайн - фото 6

Дизайн інтер'єру встановлює тон сучасного будинку. Інноваційні інтер'єри представляють різноманітну естетику для кожної кімнати.

Чувственный дизайн - фото 7

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке і неймовірне разом з Вами на зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua