Що робити якщо скрипить ліжко

Ми вже обговорювали, що ліжко - це найкраще рішення для щоденного сну, але, що ж може зіпсувати відпочинок? Звичайно ж - це скрип. Причому, що найприкріше, що від появи настирливих звуків не застраховані навіть нові ліжка. Що робити, якщо скрипить ліжко?

Для того, щоб усунути скрип, потрібно розібратися в причинах. Наприклад, в дерев'яних ліжках можливий скрип через погано затягнутих кріплень, або тертя дерев'яних елементів, в процесі експлуатації так само можлива поява неприємних звуків в результаті розсихання. Що робити, якщо дерев'яне ліжко скрипить?

Що робити якщо скрипить ліжко - фото 1

Що робити якщо скрипить ліжко - фото 2

Що робити якщо скрипить ліжко - фото 3

Для початку, необхідно зняти матрац і перевірити чи не виходять настирливі звуки саме від нього. Для пружинних матраців цей шум досить часте явище. Далі, варто перевірити всі кріплення, підкрутити їх, якщо це необхідно.

Також потрібно перевірити і сам каркас ліжка, якщо масив пошкоджений і має тріщини, варто оцінити їх кількість. Якщо їх багато, то необхідно замінити брус повністю, якщо вони дрібні і їх кількість не критична, можна заповнити їх каучуковим меблевим клеєм, який після висихання стане частиною конструкції і позбавить Вас від обридлого скрипу.

Що робити якщо скрипить ліжко - фото 4

Що робити якщо скрипить ліжко - фото 5

Що робити якщо скрипить ліжко - фото 6

Якщо скриплять ламелі ліжка, потрібно уважно перевірити кожну, так як вигин або навіть тріщина не буде відчутна для сплячого, але може провокувати появу звуку. Деформовані або зламані ламелі вимагають заміни.

Ліжка з металевим каркасом також можуть скрипіти. Причини їх скрипу можуть бути пов'язані з кріпленнями і усунення буде аналогічним, так само може виникнути скрип в результаті тертя деталей, в такому випадку, може допомогти мастило. Якщо є дефекти в самому металевому каркасі, без виклику спеціалізованого майстра не обійтися.

Що робити якщо скрипить ліжко - фото 7

Що робити якщо скрипить ліжко - фото 8

Що робити якщо скрипить ліжко - фото 9   

Ще одним джерелом скрипу для ліжок з будь-якого матеріалу може бути підйомний механізм при його наявності. Універсальне технічне масло повинно допомогти впоратися з цим питанням.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua. Тепер ми всі знаємо, що робити щоб ліжко не скрипіло!!! У більшості випадків, ця проблема вирішується легко і швидко.