Чим обтягують дивани

Ми вже обговорювали, що вибір диванів - це дуже не просто, так як їх різноманітність дуже велика. Оббивка - це одна з складових диванів і існує величезна кількість фабрик, які спеціалізуються тільки на оббивках.

Лінійка кольорів настільки велика, що можна практично підібрати будь-який колір по Ral, це можуть бути однотонні тканини, тканини з малюнком, шкіра натуральна або штучна або навіть хутро. Фабрики використовують нові технології, щоб зробити тканини більш зносостійкими, грязе- і водо-відштовхуваючими і менш уразливими до будь-яких варіантів ушкоджень.

Чим обтягують дивани - фото 1

Чим обтягують дивани - фото 2   

Чим обтягували дивани раніше? Технології розвиваються постійно і поштовхом для цього служать наші потреби. Якісь матеріали залишаються актуальними завжди, наприклад, шкіра - її, по праву, можна назвати однією з основоположних матеріалів, які використовували для перших диванів, і вона залишається актуальною і до цього дня. Завдяки своїй достатній довговічності, відносній простоті у догляді і, звичайно ж, респектабельному виду, шкіра користується попитом багато років, незважаючи на її дорожнечу і обмежену лінійку кольорів.

Чим обтягують дивани - фото 3

Чим обтягують дивани - фото 4

Чим обтягують дивани - фото 5   

Якою тканиною обтягують дивани? Натуральні тканини, бавовна і шовк, так само використовуються для диванів. Бавовна - це матеріал, який часто використовується в дитячих, завдяки своїй натуральності, м'якості і великому вибору кольорів і малюнків. Шовк використовується рідко, але дивани мають дуже вишуканий вигляд, відповідно, і коштують дорого.

Приємні на дотик і погляд оббивки, які також користуються великим попитом - це замша, оксамит і велюр. Всі ці варіанти об'єднує їх м'якість. Замша може бути натуральною і штучною і вимагає особливого догляду, але, якщо підготувати все необхідне і доглядати за цією оббивкою, вона довго зберігає свій початковий привабливий вигляд. Оксамит і велюр - це одна і та ж тканина з різною довжиною ворсу, оксамит - 1-2 мм, велюр - 3-7 мм. Завдяки грі кольору при заломах ворсу, ці тканини особливо розкішно виглядають на диванах складних форм.

Чим обтягують дивани - фото 6

Чим обтягують дивани - фото 7

Великою популярністю також користуються рогожка, жаккард і гобелен, завдяки своїй зносостійкості і легкості в догляді.

Щодо нової оббивкою можна вважати - флок, дуже приємний на дотик і довговічний матеріал, крім того його можна замовляти з грязе- і водо-відштовхуючим напиленням.

Нанесення додаткових покриттів і напилення допомагає зберігати красу оббивки максимально довго.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.