Чим мити меблі?

Купити гарні меблі - це, так би мовити, пів справи. Далі, в процесі експлуатації дуже хочеться, щоб меблі виглядали завжди, як нові. Для цього потрібно вміти правильно за ними доглядати, в тому числі і мити.

На загальне питання - «Чим мити меблі?» - відповісти складно, пробуємо розділити його на категорії:

  • Чим мити кухонні меблі? - одне з найбільш актуальних питань, так як кухня постійно стикається з забрудненнями різного ступеня. Найбільшою проблемою на кухні є жир - він одночасно є брудом сам і додатково створює липкий наліт. Існує велика кількість спеціальних засобів, інструкція на яких завжди підкаже, як і для чого їх використовувати. Існують засоби для окремих видів кухонної техніки і універсальні для багатьох видів. Для кухонного гарнітура часто використовують народні засоби. У цьому непростому питанні, підприємливі господині вдаються до найрізноманітніших інгредієнтів. У справу йдуть - оцет, господарське мило, сода, лимон або лимонна кислота, сіль, соняшникова олія, гірчиця і навіть горілка.

Чим мити меблі - фото 1

Чим мити меблі - фото 2

Чим мити меблі - фото 3   

  • Чим мити поліровані меблі? - зазвичай, такі меблі більш характерні для віталень, кабінетів і спалень, так як вони потребують більш уважного і трепетного догляду, ніж можна собі дозволити на кухні. Ці меблі володіють дзеркальним блиском, який надає особливий вишуканий вигляд. Меблі покривають лаками і спеціальними смолами і ретельно полірують. Природно, є спеціальні засоби по догляду за полірованими меблями, але, Ви будете здивовані, яке розмаїття народних засобів також застосовують для чищення полірованих меблів. Так чим мити лаковані меблі? У цьому питанні Вам можуть допомогти - сіль, вода, оцет, шампунь, рідке мило, рослинні масла, а так само - борошно, пиво, розсіл з квашеної капусти, молоко, чайна заварка, віск, антистатик, сира картопля, тальк, бензин, безбарвний взуттєвий крем і інші. Наприклад, пиво використовують для очищення полірованих меблів від чорнила, для цього його потрібно підігріти, і змастити пляму за допомогою ватного диска. Коли поверхня висохне, потрібно нанести віск зверху і відполірувати забруднене місце гарненько. Головне, не використовувати ацетон і спирт, через них меблі можуть потьмяніти.

Чим мити меблі - фото 4

Чим мити меблі - фото 5

Чим мити меблі - фото 6  

Київ, як і вся Україна, будемо в тренді разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua