Бути в темі або to be hip

Для когось бунтар, для когось модник, а комусь просто подразник очей - все це люди однієї категорії і називають вони себе незвичайним словом «хіпстери». Хоча є й такі, що часом самі не розуміють, що вони стають частиною цієї субкультури, яка набирає обертів. І якщо в далеких 1940-х роках в Америці, коли це тільки зароджувалося, це були звичайні шанувальники джазу, то зараз однією музикою не обходиться. Тут ціла наука! Бути хіпстером - це не просто бути модним, це бути зовсім іншим у всьому, відрізнятися індивідуальністю.

Отже, щоб зрозуміти: ти в темі чи ні, зверни увагу на свій look. Завужені джинси, картата сорочка, майка з яким-небудь принтом, капелюх і кеди яскравих кольорів - це улюблені речі справжніх хіпстерів. У цих людей є своє правило: що б бути красивим, річ не обов'язково повинна коштувати багато грошей, головне, щоб вона подобалася і відображала їх внутрішній світ. А все, що hand-made - це ще один левел для хіпстера. Також, атрибут, без якого хіпстера не вийде з будинку - це остання модель смартфона, планшета або ноутбука, де обов'язково є Instagram і Twitter. Ну, або ж до жаху модний плівковий фотоапарат. Адже він робить не тільки selfie, щоб показати, як він сьогодні одягнений, але і хоче відобразити все, що йому здасться арт-об'єктом.

Быть в теме или to be hip

Хіпстери не люблять бунти, протести, скоріше це миролюбні створіння, які ходять на вуличні ярмарки, фестивалі вуличної їжі і просто місця, де збираються такі ж, як вони, любителі внутрішньої свободи.

Хіпстери є творчими натурами, вони беруть натхнення з усього: будь то речі, події або люди. Головне всюди знайти, щось своє, унікальне. Тут головне мати свою родзинку і не перетворюватися в клонів один одного.

Ці люди дійсно цінують і вміють знаходити красиві дрібниці в навколишньому світі. Мало того, вони постійно перебувають у пошуку таких речей. І, що особливо приємно, все частіше з'являється можливість знайти такі речі в нашій країні, зроблені нашими майстрами. Ідея створення проекту Take & Live покликана, ще більше наблизити Вас до таких речей. Ми підготували для Вас меблі та готові інтер'єри, які задовольнять Вашу потребу в правильному оточенні. Якщо ви сумніваєтеся: в темі ви чи ні, купивши наш товар, у вас є можливість наблизитися до «to be hip» або просто підняти свій левел хіпстера і закинути в Instagram новий look зі своєю покупкою. Не пропустіть можливість! Будьте в темі і будьте з нами!