Архітектурні тури - відкриття Базеля

Базель - налічує всього 200 000 жителів, але це один з найбільш космополітичних міст в Центральній Європі. Він об'єднує культурну спадщину трьох країн - Швейцарії, Франції та Німеччини - завдяки своїй стратегічній позиції на берегах Рейну. Він має давнє походження (деякі будівлі історичного центру відносяться до 1500 року), але завдяки переплануванню багатьох покинутих територій деякими з найвідоміших сучасних архітекторів він перетворюється з мальовничого середньовічного центру в мегаполіс, спроектований в майбутньому.

Архітектурні тури - відкриття Базеля - фото 1

Архітектурні тури - відкриття Базеля - фото 2

Архітектурні тури - відкриття Базеля - фото 3

Архітектурні тури - відкриття Базеля - фото 4

Базель, третій за величиною місто в Швейцарії в північно-західній частині країни. З концентрацією будівель всесвітньо відомих архітекторів, Базель - це концентрація мистецтва, архітектури і дизайну. На сьогоднішній день 12 Прітцкерівської призів сприяли будівництву швейцарського міста. Трансформація будівель, яка вплинула на місто в останні роки, частково пов'язана з будівництвом штаб-квартири фармацевтичних гігантів, таких як Novartis і La Roche: лабораторіями, офісами, аудиторіями і комплексами.

Архітектурні тури - відкриття Базеля - фото 5

Архітектурні тури - відкриття Базеля - фото 6

Архітектурні тури - відкриття Базеля - фото 7

Старі митні склади міста перетворилися в творчий район. Просто виходите за межі історичного центру, щоб побачити міську трансформацію старих заводів і промислових будівель. Ресторани в старих майстерень, ко-ВОРКІНГ в колишніх складах, художніх факультетах, бібліотеках і музеях, включаючи HeK - House of Electronic Arts Basel.

Архітектурні тури - відкриття Базеля - фото 8

Архітектурні тури - відкриття Базеля - фото 9

Архітектурні тури - відкриття Базеля - фото 10  

На колишньої електростанції в Базелі знаходиться пивоварна фабрика Volta Brau, в той час як акведук знову відкрив свої двері в 2005 році італійським рестораном Acqua: гостинні умови з вінтажними предметами меблів і чарівним внутрішнім двором.

Колишня фабрика шовкових стрічок в районі Св. Альбана, в центрі Базеля, була відремонтована і перетворена в ультрамінімальний молодіжний хостел Basel Youth Hostel, в якому переважають бетонне і дерев'яне оздоблення.

Багата культурна спадщина Базеля і околиць включає в себе більше 40 музеїв.

Архітектурні тури - відкриття Базеля - фото 11

Werkraum Warteck - це робочий простір, виконаний зі старого пивоварного заводу з червоної цегли: ательє для образотворчого мистецтва, текстильна майстерня, студія звукозапису - ці підприємства і люди співіснують під одним дахом.

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.