Аракс. Нове дихання.

Новий 2017 рік вже є повноправним господарем і Він вже закрутився в круговороті буденних насичених днів. Свята відійшли на другий план і залишили в Нашій пам'яті приємні яскраві спогади, які допомагають повернутися в планомірні будні з живими вогниками в очах. Адже швидкість тільки збільшується і знову потрібно дуже багато чого встигнути, зробити і доробити !!! Давайте ж почнемо! :)

Наш Новий 2017 рік розпочався дуже активно - ми запланували переїзд, і коли більшість ще могли насолоджуватися святковими вихідними, команда Takeandlive працювала над новим проектом свого «дому». Ми почали думати ще восени, але насичена робота за цим проектом стартувала вже взимку, з кожним днем ​​тільки набираючи обертів.
Як і будь-який переїзд, Наш - вимагав багато уваги: ​​створити продуманий цікавий проект для експозиції, врахувати всі правила ТЦ, не забути про красу (адже заради неї-то і всі наші старання), врахувати всі технічні потреби, налаштувати повноцінну роботу в новому просторі і багато інших дрібниць, які грають дуже і дуже важливу роль!

Праця над цим проектом проходила з задоволенням, так як ми розуміємо, що ТЦ Аракс - це не просто торговий центр. Це місце, де приємно провести час, при цьому ще й виконавши певні поставлені завдання. Весь колектив Араксу дуже привітний, як до покупців, так і до нас - продавців, що створює дуже дружню атмосферу. Робота і спілкування проходять в невимушеній атмосфері. До того ж, чистий, освітлений, зручно-спланований простір Араксу притягує покупців повертатися сюди знову і знову - це ЗАВЖДИ високий рівень надання послуг.

У цьому великому просторі ми продовжуємо свою лінію по створенню готового рішення інтер'єрів. Наш слоган актуальний і в цьому Ви зможете переконатися, коли заглянете в шоу-рум. Там Ви побачите чітке зонування: спальня, їдальня, кабінет, лаундж, вітальня і передпокій. Кожна пропонує своє рішення, щоб створити найбільш підходящу атмосферу. Однак ... Включайте свої фантазії і всі наші меблі можуть втілитись у Вашому випадку зовсім інакше, тільки Ваше власне інтер'єрне рішення.

Наше відкриття вже відбулося - 20-21 січня, в щирій атмосфері червоного вина і чорного шоколаду, і ми дуже раді і вдячні нашим першим клієнтам. Ми не встигли повісити наші перші години - і вони «пішли» цокати в свій новий будинок !!! А ми залишилися з нашими думками про нові постачання і нові родзинки для Вас!

Інтернет-магазин Takeandlive продовжує свою активну роботу в оздобленні Ваших квартир і будинків та створення цікавих інтер'єрних рішень. Ми запрошуємо Вас в наш новий, затишний, красивий і стильний шоу-рум, відчути атмосферу і насолодитися спілкуванням. Київ, як і вся Україна, завжди раді зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.