Amanjena - і знову в відпочинок ...

Проект 2000-року, який до цих пір вражає своєю ексклюзивністю, гармонією і красою. Курорт в Марокко, Марракеш складається з 32-х кондиціонованих павільйонів.

Стіни блідо-персикового кольору мають блискучу обробку, спочатку призначену для гідроізоляції стін хамама. Під куполом знаходиться ліжко "king-size", а дров'яної камін висвітлює житлову площу. Інші меблі включають кушетку і письмовий стіл в марокканської шкірі, а також стілець з вишневого дерева. Зелений мармур Ouarzazate закінчує ванну кімнату. Берберські килими розкидані по напівзакритим підлогам. Розсувні скляні двері і кедрові двері ведуть у внутрішній двір павільйону з видом на поле для гольфу або оливкові гаї. Павільйони Bassin насолоджуються приголомшливим видом на центральний зрошувальний басейн, а павільйони Piscine (павільйони для басейну) мають власний басейн з підігрівом площею 25 квадратних метрів і власні сади. У дворах є великі дивани для відпочинку, оточені чорними ліхтарями, а також фонтани в Марокканської плитці Зелідж, втоплені в теракотові плиткові підлоги.

Amanjena — и снова в отдых - фото 1

Amanjena — и снова в отдых - фото 2

Amanjena — и снова в отдых - фото 3

Amanjena — и снова в отдых - фото 4

Amanjena — и снова в отдых - фото 5

Amanjena — и снова в отдых - фото 6

Amanjena — и снова в отдых - фото 7

Amanjena — и снова в отдых - фото 8

Amanjena — и снова в отдых - фото 9  

Цікавий проект - на який варто подивитися! Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.