4 наймодніших кольора для декору будинку в 2017 році

Все, що нас оточує піддається впливу моди, дизайн інтер'єрів так само не є винятком. Звичайно, інтер'єр не змінюється так часто, як гардероб, але все ж щороку щось додається і оновлюється. Модні кольори відіграють величезну роль в сприйнятті загальної картини.

4 самых модных цвета для декора дома в 2017 году - фото 1

2017 рік у багато чому продовжує тенденції попереднього, звичайно, тут головним фаворитом залишається сірий, відмінність в тому, що інтер'єри з його участю стають теплішими, менше контрастів, більше затишку і спокою. Дуже популярне поєднання сірого з натуральним деревом, в якому сірий абсолютно втрачає свою «холодність». За словами Сью Уодден, директора по колірному маркетингу Шервін-Вільямс: «Це як ніби у сірого і коричневого з'явилася дитина». Він поєднується з землисто-коричневим, з консервативним сірим, з дерево-нейтральним, що викликає відчуття затишку і тепла.

4 самых модных цвета для декора дома в 2017 году - фото 2

На зміну яскравим плямам на нейтральному фоні, кричущим відтінкам декору і контрастним сполученням різних предметів, приходить спокійна, глибока, припилена гамма кольорів:

  • Впевнений, глибокий синій - колір океану, пляжний відтінок може позитивно підкреслити високі стелі будинку, а також глибину приміщення. Це колірне наповнення капризно, чуттєво і темно, що створює грунт для блискучих аксесуарів і середньовічних візерунків. У той же час, синій - це впевнений колір пригод і веселощів, він прекрасно підходить і для акцентів.

4 самых модных цвета для декора дома в 2017 году - фото 3

  • Насичений зелений - створює ідеальну комбінацію з охристим помаранчевим. Стіни, пофарбовані в такий колір, роблять нові стильні інтер'єри.

4 самых модных цвета для декора дома в 2017 году - фото 4

  • Сонячний жовтий - сміливий, яскравий колір, який дарує нам щастя як сонячне світло. Сучасні інтер'єри насичені цим кольором, як на великих поверхнях, так і в деталях. Дизайнерські ідеї втілені в яскраві жовті підлоги, меблі, декор, розписи і багато іншого.

4 самых модных цвета для декора дома в 2017 году - фото 5

  • Ніжний аквамарин - принесе у Вашу оселю легкість і шум прибою, розслаблюючу атмосферу. Дуже гарний колір, з яким Ваша квартира почне дихати.
  • Рожевий кварц - вже кілька років можна спостерігати «моду» на рожевий колір, починаючи від пильно-рожевого і до світлих приглушених рожевих відтінків, але всі фактури без блиску, створюють відчуття тепла і комфорту. Палітра інтер'єру, яка містить такі приглушені пастелі, робить його більш жіночним і складним, особливо в поєднанні з нейтральними тонами.
  • Дуже актуально стало поєднання світло-блакитного і зеленого кольорів, що надає відчуття близькості до природи, натуральність інтер'єру.
  • У той же час для більш спокійних заспокійливих інтер'єрів використовують поєднання земляного зеленого і темний беж.

4 самых модных цвета для декора дома в 2017 году - фото 6

Ознайомившись з колірною картою цього року, можна з упевненістю сказати, що тренди 2017 року - це створення власного святилища, в якому Ви можете уникнути багатьох стресів, набуття спокою, комфорту і розслаблення - це, безумовно, найважливіша складова у виборі колірного оформлення житла.

4 самых модных цвета для декора дома в 2017 году - фото 7

Інтернет-магазин Takeandlive так само має в своєму асортименті цікаві новинки і модні напрацювання. Київ, як і вся Україна, завжди раді зустрічі у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua.