У що грали майбутні архітектори?

Сучасний світ іграшок настільки різноманітний, що може здатися, що діти можуть грати в роботу будь-якого дорослого, а як було з іграшками раніше?!

У що грали майбутні архітектори - фото 1

Подарунок матері заклав основу для довічного інтересу 9-річного Френка Ллойда Райта до архітектури. «Я ... грав з кубом, сферою і трикутником», - писав він про блоки, створені Фрідріхом Фрëбелем, батьком дитячого садка. «Незабаром я став сприйнятливим до конструктивної моделі, що розвивається у всьому, що я бачив. Я навчився це бачити, і коли я це зробив, я не хотів малювати природу, я хотів проектувати.

Відкрийте для себе ці натхненні архітектурою іграшки з усього світу, від реплік блоків Райт до новітніх будівельних комплектів і лялькових будиночків:

  • Arquitectura Moderna (1910 - 20-ті роки) - дерев'яні штабельовані блоки, вкриті папером, красиво оформлені архітектурними деталями в стилі «ар-нуво». Різні форми даху пофарбовані в темно-коричневий колір.

У що грали майбутні архітектори - фото 2

  • The Junior Architect (1920-ті) - дерев'яні прямокутні блоки з канавками з боків, щоб вставляти тонкі прямокутні планки.

У що грали майбутні архітектори - фото 3

  • Arkitoy (1930-і роки) - блоки з отворами, які з'єднуються один з одним за допомогою дюбелів.

У що грали майбутні архітектори - фото 4

  • Stanlo (1930-ті) - металеві пластини, які з'єднуються один з одним.

У що грали майбутні архітектори - фото 5

  • Build-Up (1950 - 60-ті роки) - жорсткі червоні пластикові стінові панелі з шипами зверху і знизу, які з'єднуються один з одним за допомогою більш м'яких білих пластикових балок з отворами. Плоскі зелені панелі з шипами на кутах утворюють дах. Стінові панелі мають різні конструкції, включаючи різні вікна і двері. Зелені балкони затискають вікна.

У що грали майбутні архітектори - фото 6

  • Блоки Фребеля - древ'яні  блоки, розроблені Фрідріхом Фребелем, який вперше розробив концепцію дитячого садка в кінці дев'ятнадцятого століття.

У що грали майбутні архітектори - фото 7

  • Bilt-E-Z (1920-ті роки) - всі деталі пофарбовані в металевий колір, а побудовані будівлі являють собою з'єднання кубиків. Деталі з'єднуються разом за допомогою вкладок, які виступають під прямим кутом від верхньої і нижньої частин стінок і вставляються по краях деталей даху / підлоги. Балкони і окантовки дахів також прикріплені за допомогою вкладок.

У що грали майбутні архітектори - фото 8

 

  • California Model Architect Kit (1950 - 60-ті роки) - картонні стінові панелі з широким діапазоном довжин, гладкі, з вікнами або дверними отворами, які вставляються в дерев'яну основу, як показано на кришці коробки.

У що грали майбутні архітектори - фото 9

  • American Brick Blocks (1940 - 50-ті роки) - дерев'яні блоки з цегляним дизайном на зовнішній поверхні. Більшість блоків мають ступінчастий кінець, що дозволяє перекривати їх по кутах. Блоки мають подовжню борозну вздовж верхньої і нижньої межі, що дозволяє їх скріплювати з невеликими сколами.

Грайте з Вашими дітьми і нехай вони знаходять себе вже в дитинстві!!!

Київ, як і вся Україна, завжди раді дізнатися щось новеньке разом у нас в шоу-румі і на сайті takeandlive.com.ua