Mermaid Beach Residence

Mermaid Beach Residence - це новий сімейний готель-курорт, який розташований уздовж пляжу для серфінгу в Квінсленді, Австралія. Робота над проектом почалася в 2018 році і завершилася вже в 2019 році. Молода, швидко розвивається команда архітектурного бюро B.E Architecture спроектувала будинок з великим упором на використання бетону. В першу чергу, облицювальний бетон був використаний як всередині, так і зовні, на додаток до нього використовували дерев'яні віконниці-жалюзі на зовнішніх вікнах для захисту від сонця і погодних умов. Будинок включає в себе внутрішній центральний дворик, з виходом на північ, який дозволяє відпочиваючим насолоджуватися відкритим повітрям, навіть коли посилюється вітер від океану.

Інтер'єр максимально простий, м'які натуральні кольори і поверхні створюють затишну мінімалістичну атмосферу, яка сприяє повному розслабленню і відпочинку.

Київ, як і вся Україна, завжди раді допомогти, здивувати, порадити, знайти для Вас що-небудь новеньке, запропонувати варіанти і поспілкуватися у нас в шоу-румі і на нашому сайті takeandlive.com.ua.